Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Projektowanie wnętrz - od czego zacząć?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Servus

Napisano 29 wrzesień 2020 - 20:33

Dekoracje są niesamowicie ważne, bo potrafią zmienić całe otoczenie. Dlatego ja sama robię dekoracje, na przykład dziergając. W sklepie https://wloczkowyswiat.pl/ kupuję super włóczki i robię z nich na przykład kocyki.


Anna Werner

Napisano 28 wrzesień 2020 - 09:08

Warto rozpocząć od znalezienia inspiracji/pomysłu na to jak chcemy żeby finalnie wnętrze wyglądało. Z mojego doświadczenia wynika, że wtedy jest o wiele łatwiej i szybciej przeprowadzić remont.


rei

Napisano 28 wrzesień 2020 - 07:43

Zawsze też można skorzystać  z pomocy specjalistów w tym zakresie i zaoszczędzić sobie stresów. Przykładowo opłacałoby się zgłosi do salonu MO https://grupamo.pl/kontakt/poznan/ , gdzie możecie nie tylko wykończeniowe najlepszych producentów. Możecie też skorzystać z pomocy ich projektantów, którzy przedstawią swój pomysł na ich zastosowanie.


Naster

Napisano 25 wrzesień 2020 - 11:08

Bardzo ładna fototapeta drewno kominkowe jest do kupienia w sklepie https://uwalls.pl/fototapety-drewno i ten wybór fototapety był według mnie o wiele cięższy niż sam projekt wnętrza.


Napisano 03 maj 2020 - 06:43

Ja zaczęłam od ciekawych ścian – klinkierowych, ABC Klikier się tu sprawdził. Dopiero potem reszta, jak już miałam wybrane ściany i panele podłogowe, dopiero wtedy planowałam meble i inne dodatki.

Arystokratka

Napisano 03 luty 2020 - 08:44

Jeśli jednak wolicie sami coś zdziałać, to na Homebooku jest sporo inspiracji. Znacie ten serwis?


Kasiaso

Napisano 31 styczeń 2020 - 23:17

Moim zdaniem najlepiej zaangażować architekta :) Ja mogę polecić pana Krzysztofa, http://krzysztofziolkowski.pl/ Projektował wnętrza naszego mieszkania. Jest kreatywny, świetnie łączy estetykę z funkcjonalnością, a współpraca z nim to czysta przyjemność. 


Maggie134

Napisano 31 styczeń 2020 - 15:54

Jeżeli chodzi o kuchnię to przede wszystkim warto postawić w kuchnie na wymiar okolice warszawy . Dzięki temu idealnie dopasujecie swoją aranżację pod meble. 


kalinowska

Napisano 27 styczeń 2020 - 12:31

ja miałabym z tym problem, dlatego skorzystałam z pomocy architekta, wyszło idealnie, kuchnia i łazienka maja wszystko to co potrzeba i na swoim miejscu, wygodnie i funkcjonalnie


Naster

Napisano 17 grudzień 2019 - 10:51

Z mężem postanowiliśmy sami urządzić nasze mieszkanie i powiem wam, że nam się bez problemu to udało. Meble poznań, które kupiliśmy w sklepie https://www.mebleblackart.pl/ ładnie ze sobą się łączą i pasują do siebie. Nie było problemów z ich dobraniem. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)