Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Krzesło obrotowe - jakie wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ilonakaminska80

Napisano dziś, 08:33

Teraz bardzo modne są fotele gamingowe. Moje dziecko bardzo się uparło na ten model i powiem szczerze, że jest ono bardzo wygodne i ergonomiczne.


Napisano 09 październik 2019 - 14:30

Ja ostatnio kupiłam dwa obrotowe krzesła do biura i zdecydowałam się na te od Mildis. Są bardzo eleganckie, dobrze wykonane. Ja niestety prowadzę siedzący tryb życia więc zależało mi, żeby były to krzesła porządne, dobre dla kręgosłupa a te takie jak najbardziej są. Jestem bardzo zadowolona


radekos

Napisano 10 wrzesień 2019 - 21:35

Bardzo solidne krzesła biurowe dostaniecie w https://www.fajnytow...LE-I-KRZESLA/83Ja mam XRacer PRO i super się sprawdza w praktyce, wygodny, ergonomiczny projekt, posiada możliwość ustawień fotela w różnych płaszczyznach no i sam design jest fajny. Odkąd mam ten fotel to plecy są w lepszej formie.


enzymata

Napisano 05 sierpień 2019 - 10:02

To prawda. Ergonomia przede wszystkim.


anielaw

Napisano 30 lipiec 2019 - 21:17

Warto pamiętać, że fotele biurowe w pierwszej kolejności powinny być super wygodne i koniecznie ergonomiczne. Jest to obecnie standard, warto zadbać, by budowa i funkcjonalności krzesła sprzyjały zdrowiu i komfortowi. 


enzymata

Napisano 24 lipiec 2019 - 09:25

Z pewnością powinno mieć ergonomiczne siedzisko.


mamarek44

Napisano 23 lipiec 2019 - 13:10

Słuchajcie, jeśli szukacie na prawdę dobrych jakościowo i eleganckich mebli biurowych, polecam wam sprawdzić ofertę firmy KJK z Kielc. Niedawno robili dla mnie komplet mebli do biura na wymiar i powiem wam, że wyszły im na prawdę swietnie. Jak najbardziej polecam wam sprawdzic ich ofertę


enzymata

Napisano 10 lipiec 2019 - 13:40

To prawda! Krzesło do biurka powinno być ergonomiczne!


dancewithhim

Napisano 04 lipiec 2019 - 10:44

O ile meble można sobie kupić tanie to na krzesle polecam nie oszczedzać..... Inaczej możecie nabawić się sporych problemów z kręgosłupem. Ergonomiczny fotel biurowy musi posiadać odpowiednie oparcie, które jest w pełni wyprofilowane do kręgosłupa, jego kształtu.  Szczególnie w odcinku lędźwiowym... Tylko w ten sposób odpowiednio można zapobiegać niepotrzebnemu garbieniu się oraz prawidłowo podpiera się odcinek lędźwiowy. Po wielu godzinach pracy na pewno wiecie o jakim bólu pisze... Dobre krzesło pozwala go uniknąć.

Polecam zerknać sobie na krzesła od nich:

https://kreispolska....-fotele-biurowe

 

Firma specjalizuje się w takich ergonomicznych fotelach biurowych. 


biggy

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:27

W sklepie internetowym http://10chairs.pl znajdziesz bardzo duży wybór krzeseł obrotowych - takich do biura czy gabinetu. Mają szeroką ofertę i do tego bardzo różne ceny, każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na zasobność portfela. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)