Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wynajem sprzętu budowlanego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 lipiec 2020 - 13:50

Polecam firmę UTB Polska. Posiadają na wynajem wózki widłowe i mini żurawie. Sprzęt jest dobrej jakości. 


Napisano 27 lipiec 2020 - 10:49

Ja wynajmowałem sprzęt pomiary od firmy Igel i świetnie sprawdziło mi się to rozwiązanie. Sprzęt dobrej jakości i korzystne warunki wynajmu. 


Napisano 22 lipiec 2020 - 13:42

Ja wynajmowałem sprzęt od Mega - Sprzęt. Wynajem dźwigów jest dużo bardziej opłacalny. Polecam


Napisano 15 lipiec 2020 - 06:41

Właśnie jeżeli chodzi o taki specjalistyczny osprzęt, jak asortyment dźwignicowy, liny, zawiesia czy trawersa to zdecydowanie trzeba korzystać z usług wyspecjalizowanych firm, tu polecam Polsling polska firma z krajowym kapitałem. Mają szeroki asortyment i rozsądne ceny


Napisano 22 czerwiec 2020 - 13:45

Ja wynajmowałem żurawie wieżowe od firmy Maszbud. Przejrzyste warunki wynajmu maszyn, indywidualne podejście do klienta. Na samym początku tłumaczą dokładnie zasady wynajmu. Polecam. 


Napisano 22 czerwiec 2020 - 08:50

Wynajem sprzętu budowlanego jest z pewnością tańszą i bezpieczniejszą opcją. Ja mogę polecić firmę Mega-Sprzęt. Wynajmowałem od nich dźwigi. To dobre rozwiązanie szczególnie dla  początkujących, ponieważ nie musimy na starcie inwestować w sprzęt. 


patiks

Napisano 04 czerwiec 2020 - 12:33

Jeśli to ma być dla biznesu tego typu, to wyłącznie zakup sprzętu i to rozwiązań z wyższej półki. Mam na myśli - https://osapolska.pl/ Przede wszystkim sprzęty wyburzeniowe są różne. Nożyce, szczęki, młoty - jeśli jest to poważna działalność, to musi być wyposażona w rozwiązania niezbędne w przeróżnych przypadkach. I wtedy dopiero to może przynieść konkretne efekty. Młot wyburzeniowy przy dużych rozbiórkach to tylko jedno z wielu narzędzi.


kerryjane72

Napisano 15 luty 2020 - 17:49

W niektórych firmach lepiej jest postawić na wynajem takich maszyn, w innych z kolei lepiej będzie kupić na własność odpowiednie maszyny budowlane. Jeżeli macie swoje firmy budowlane, produkcyjne i macie większe maszyny w firmie, to zerknijcie sobie na stronkę https://eurelo.pl/ Możliwe, że będziecie potrzebować przewieźć w inne miejsce maszyny, tu znajdziecie specjalistów właśnie od ich relokacji. Przy zachowaniu najwyższych standardów, przepisów BHP przewiozą to co najcenniejsze w waszej firmie.


PawluM

Napisano 24 styczeń 2020 - 07:08

Fajna opcja, na pewno bardzo wygodna i często opłacalna. Myślę, że warto się nad tym zastanowić nie tylko mając firmę budowlaną. Takie maszyny mogą sprawdzić się na wiele różnych prac. Sprawdźcie sobie tu co proponuje firma Gizo. Na ich stronie https://gizo.pl/ znajdziecie ofertę na różne maszyny na wynajem, także i prowadzą sprzedaż, usługi serwisowe, naprawy na miejscu pracy maszyn. Zapoznajcie się z ich ofertą.


radekos

Napisano 23 styczeń 2020 - 13:22

Ja mogę doradzić Wynajem Sprzętu Budowlanego http://wynajem-bach.pl/Mają rusztowania, ubijaki, agregaty, zagęszczarki i wiele innych rzeczy, także sprawdźcie sobie na stronie bo oferta jest dobra także pd względem cenowym.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)