Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Żaluzje, rolety czy plisy do okien?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aniolek

Napisano 20 sierpień 2020 - 12:25

Ja mam rolety i jestem z nich bardzo zadowolona.


SingZinng

Napisano 06 kwiecień 2020 - 19:49

U mnie sprawdzają się m.in. żaluzje, ale drewniane. Aluminiom za bardzo się grzeje, ale jeżeli komuś drewno do wystroju pasuje, to polecam mocno. Więcej tutaj https://solar.sklep....wniane-poziome/ Jak rolety natomiast, to moim zdaniem najlepiej dzień-noc 


Napisano 02 styczeń 2020 - 23:42

plisy, tylko i wyłącznie. Pod względem funkcjonalności to nie ma większej różnicy, ale jeśli chodzi o efekt/estetykę to zdecydowanie plisy wygrywają. My w domu mamy plisy NAFI i te mogę polecić. Jakościowo bardzo dobrze stoją, a do tego cenowo sa przystepne


bakarat

Napisano 30 grudzień 2019 - 21:53

Można tez zastanowić się nam markizami. Jest to ciekawa alternatywa, która nie tylko chroni taras przed nasłonecznieniem, ale również przyległe pomieszczenie. Tutaj http://www.twojamarkiza.plsobie zerknijcie i zobaczcie jak to wygląda. Bardzo ciekawe rozwiązanie. 


Napisano 26 listopad 2019 - 22:34

no kto co lubi.. mi się najbardziej podobają plisy i takie też mam u siebie w domu. Jakoś tak najbardziej estetycznie wyglądają. Ja zdecdyowałem się na plisy NAFI bo u nich na stronie to można dobrać idealny produkt pod siebie przez konfigurator - mega wygodna sprawa.


Karola12b

Napisano 21 listopad 2019 - 09:54

Osobiście najbardziej lubię rolety dzień-noc, bo są bardzo praktyczne. Ale jeśli mieszkasz na parterze, to zastanowiłabym się też nam jakimiś żaluzjami zewnętrznymi (antywłamaniowymi).


Napisano 15 listopad 2019 - 08:03

Ja jestem zwolennikiem plis okiennych. To bardzo estetyczne i wygodne rozwiązanie. Zdecydowanie bardziej się u mnie sprawdzają niż rolety czy żaluzje, których nie znoszę. Polecam firmę Nafi, która produkuje bardzo dobrej jakości plisy w szerokiej gamie kolorystycznej.

ilonakaminska80

Napisano 28 październik 2019 - 13:02

A nie lepiej wykonać żaluzje bądź zasłony samemu? Wyjdzie to znacznie taniej i myślę, że efekt będzie zdumiewający! Wystarczy nabyć odpowiednie tkaniny i poświęcić chwilkę na ich uszycie :P


Napisano 27 październik 2019 - 22:44

Wszystko zależy od konkretnych preferencji. Trzeba bowiem stawiać na jakość i ładny wygląd. Roletex ma w swojej ofercie rolety, żaluzje oraz plisy, także na spokojnie można się tam rozejrzeć. 


pibreman

Napisano 25 październik 2019 - 09:43

Jak dla mnie to rolety rozwiązują wszystkie problemy i są najtansza opcja.  :)

______________________

bestmed


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)