Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie płytki w łazience?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Poania

Napisano 12 lipiec 2020 - 11:49

Wyglad jak wyglad dobrze by płytki były błyszczące i gładkie, wtedy łatwo je wyczyścić. Ja mialam kiedy chropowate to tego badziewia nei dalo sie potem umyc


luke45

Napisano 08 lipiec 2020 - 12:55

Warto odwiedzić salony łazienkowe i sprawdzić, jakie mają oferty. Płytki mogą być różne, dotyczy to nie tylko ich wyglądu, ale i jakości. Niektórzy preferują jedynie płytki włoskie. Na http://realnie.pl/wl...nki-czy-warto/ jest napisane, dlaczego warto wybrać je do łazienki.


Napisano 08 lipiec 2020 - 09:42

W salonie Cristopol w Ożarowie Mazowieckim możemy bez problemu kupić płytki krajowych i zagranicznych producentów. Fajne i różnorodne kolekcje, płytki eleganckie, równe, bez uszkodzeń


Arystokratka

Napisano 07 maj 2020 - 07:41

A ile najwięcej daliście za mkw płytek? Stawiacie na marki premium?


Napisano 03 maj 2020 - 15:19

Płytki… klinkierowe :) Polecam waszej uwadze ofertę Klinkier-bud, naprawdę duży wybór marek i produktów.

Napisano 30 marzec 2020 - 05:18

Bardzo ciekawe wzory, formaty widzieliśmy w salonie Bokaro, dużo kolekcji , wybór ogromny. W sumie zdecydowaliśmy się na kolekcję atlas concorde.


Forumowicz84

Napisano 03 marzec 2020 - 20:59

Mi najbardziej podoba się mozaika, bo można z nią stworzyć naprawdę ciekawe aranżacje. Na stronie: http://www.mozaikisw...ozaiki-kamienne jest taki wybór mozaiki kamiennej, że na pewno znajdziesz tutaj taki wzór, który wpadnie Ci w oko i wpiszę się w Twoją koncepcję łazienki.


Napisano 30 wrzesień 2019 - 18:06

ja kupiłam bardzo ładne i dobrej jakości płytki w Cermagu! dla mnie to była bomba - super zakup i teraz bardzo ładnie sie prezentują! jestem zadowolona!


Napisano 25 wrzesień 2019 - 22:08

Jeśli chcecie przyciąć płytki na jakiś konkretny wymiar inny niż oferuje producent to przydać się wam może firma Ceramo Studio. To specjaliści od cięcia, fazowania czy ryflowania płytek. Co więcej mogą je też przerobić na mozaikę klejoną na siatkę w plastrach. Firma działa kompleksowo i nie przesadza z cenami. Działają głównie na terenie Śląska.


Gustav2

Napisano 05 wrzesień 2019 - 09:52

Ja jestem wierna kafelkom włoskich projektantów, są nie tylko piękne, ale również solidnie wykonane. Na http://forwoman.pl/l...oskim-kafelkom/ można o nich sporo przeczytać.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)