Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Oknoplast czy Drutex? Które okno wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pawelszabla

Napisano 19 maj 2020 - 10:40

W mojej ocenie bardzo dobre okna można kupić w sklepie safedoor.pl/. Współpracowałem z nimi i wydaje mi się, że to co pojawia się w sprzedaży to faktycznie produkty sprawdzone, dodatkowo jest tego sporo więć każdy może liczyć na to, że znajdzie dla siebie dobre propozycje.


Sławek0080

Napisano 12 maj 2020 - 12:29

Jeśli poszukujecie dobrych okien, warto tez wrócić uwagę na okna Schuco. Mają bardzo dobre parametry cieplne, a przy tym są trwałe i solidnie wykonane. Jeśli jesteście ze Szczecina lub okolic, to w Goleniowie jest firma Marsel, która produkuje bardzo dobrej jakości okna w tych systemach.  http://marsel.com.pl/index.php?system_cms=4&s=2&o=2&jezyk=pl Mnie osobiście przekonał też bardzo szeroki wybór kolorystyczny, mają nawet okna z ramami o wyglądzie malowanego drewna czy aluminium.


JarekDon

Napisano 06 maj 2020 - 12:52

W mojej opinii warto zwrócić uwagę na wybór dobrej jakości rozwiązań w zakresie stolarki okiennej która wyróżnia się izolacją, estetyką oraz zabezpieczeniami pod względem antywłamaniowym. Firma Domega w Poznaniu na szczęście znacząco rozjaśniła nam ten problem. Są na rynku od ponad 20 lat,także dokładnie wiedzą na jakiego producenta i modele warto postawić uwzględniając stosunek jakość-cena. U nas wygrały okna PCV Oknoplast. Poza tym zmieściliśmy się w budżecie i jakoś długo nie trzeba było czekać. 


katarzynka88

Napisano 26 kwiecień 2020 - 14:52

Oknoplast Pixel polecam bardzo. Mamy ten model właśnie. Świetna termika, profil ma właściwości energooszczędne, dzięki niskiej wartości parametru Uw. Jeśli ktoś szuka porządnej stolarki to z pewnością zwróci uwagę na ten model. 


G0siaa

Napisano 23 kwiecień 2020 - 10:22

Podczas remontu domu postanowiłam wymienić także okna. Zdecydowałam się na okna PCV Drutex Iglo Energy w odcieniu kremowym. Posiadają estetyczny wygląd, wysoką funkcjonalność oraz bardzo dobrą ochronę przed utratą ciepła. Okna zamówiłam w przystępnej cenie od firmy www.debo.pl.


Napisano 13 kwiecień 2020 - 14:16

budvar z łodzi to są dobre okna - mają szeroką gamę, możnas pokojnie wszystko konfigurować pod siebie i wg mnie ceny tez zachęcające. 


Napisano 04 kwiecień 2020 - 12:45

Jeśli masz dostęp do okien firmy Budvar (ŁÓDŹ) to proponuję ich produkty, bo są naprawdę solidne i można im zaufać. Wydaje m isię, zę co do innych to bym nie był taki pewny. Budvar robi bardzo solidne PCV do tego można domówić parapety tanio.


Napisano 29 marzec 2020 - 12:10

Ja bym nie szedł ani w jedne ani w drugie. Zaufałem marce Budvar, bo znajomy, co prowadzi aptekę mi polecił - robili mu drzwi wejściowe z tym okienkiem aptekarskim. Solidne drzwi PCV, widać że konkretna robota. Zamówiłem do domu i to samo - konkret i solidność.


Napisano 06 luty 2020 - 09:46

Z tych dwóch firm zdecydowanie wybrałam Drutex z racji tego, że mają ciekawą ofertę, no i przede wszystkim ogromne doświadczenie i wiele lat pracy za sobą. To moim zdaniem  sprawia, że usługi są na wyższym poziomie. Poza tym wiele osób pozytywnie ocenia działania firmy Drutex.


Napisano 14 styczeń 2020 - 08:14

No to ja powiem, że też zainteresowałyby mnie okna Drutex z tego względu, że jest to firma z naprawdę sporym doświadczeniem, a takie doświadczenie sprawia, że okna są dobrze wykonane i mogą być inwestycją na długie lata. Ja nie potrzebuję niczego dużego, ponieważ stawiam na klasyczne rozwiązania.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)