Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dom z elewacją z klinkieru


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 03 marzec 2020 - 20:34

To rozwiązanie niemal idealne – i estetyczne, i trwałe, dlatego ja u siebie mam elewację z płytek klinkierowych Lode-Polska.

Napisano 02 luty 2020 - 11:30

Klinkierowe elewacje wyglądają przepięknie, sama mam taką, kupioną w Klinkierbud i wszyscy moi goście chwalą, że dom wygląda na zewnątrz rewelacyjnie.

G0siaa

Napisano 16 grudzień 2019 - 17:44

Bardzo dobry wybór. Ja także zdecydowałam się na mineralne płytki klinkierowe od firmy www.elastolith.pl. Są łatwe w montażu, ponieważ nie wymagają użycia żadnych specjalistycznych narzędzi. Jak dotąd jestem z nich bardzo zadowolona.


Napisano 25 listopad 2019 - 18:30

Polecam klinkier na elewację, bo jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne i nie wymaga specjalnej pielęgnacji, więc jest wygodny :) Ja mam ten od firmy King Klinker

Napisano 22 maj 2019 - 10:54

Ja posiadam dom z elewacją z klinkieru i bardzo sobie chwalę. Dom znalazłam dzięki G.B.I. Oświęcim. Zajęli się mną profesjonalnie a oferty przedstawili mi bardzo szybko. Zajmują się takimi sprawami jak mieszkania wynajem sprzedaż oświęcim czy mieszkania na sprzedaż oświęcim.

Admin Moja Firma

Napisano 22 maj 2019 - 10:54

Elewacja z klinkieru jest nie tylko ciekawa, ale i trwała. Zastosowanie odpowiednich materiałów budowlanych, jest gwarancją nie tylko atrakcyjnego wygląd budynku, zapewnia też dobrą termoizolacyjność i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia.

Powrót do artykułu: Dom z elewacją z klinkieru

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)