Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Sofa, kanapa czy narożnik – co wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 02 styczeń 2020 - 15:11

Wszystkie te produkty znajdziecie w unia meble , tam mają naprawdę ogromny wybór i ładne, solidne meble. 


Mariinka

Napisano 17 październik 2019 - 07:56

Praktyczniejszym meblem będzie narożnik z funkcją spania. Ja raczej należę do tych praktycznych więc i na taki narożnik postawiłem. Może i też zdecydujecie się na taki główny mebel w waszych salonie? Są też narożniki o fajnym designie. Tak samo myślę, że przydadzą się wam półki i regały proponowane przez https://empir.com.pl.../polki-i-regalyJa przechowuje w salonie książki i fajnie to wygląda. Oczywiście nie wszystkie, na pozostałe mam też swoje miejsce w sypialni.


mateio29

Napisano 08 październik 2019 - 14:51

Poszukaj sobie na tej stronie https://www.mebleblackart.pl mają bardzo duży wybór unikalnych mebli w atrakcyjnych cenach


rozali33

Napisano 09 wrzesień 2019 - 10:01

Zależy co lubisz, jak wygląda aranżacja mieszkania i jakie są gabaryty pomieszczenia, w którym ma stać ten mebel. W większym salonie z pewnością najlepszą opcją będzie tego typu https://meble-do-nie...I-ROZKLADANE/38 narożnik. Funkcja rozkładania zawsze się przyda. A narożnik ustawiony w centralnym miejscu będzie świetnie się prezentował.


magnolia32

Napisano 04 wrzesień 2019 - 13:15

To zależy co komu się podoba, mnie wpadł w oko narożnik voss z gala collezione. Na stronie znalazłam adres salonu w stolicy, pojechałam tam, by go zamówić. Pod koniec tygodnia już powinien u mnie być :) 


fashion.victim

Napisano 03 wrzesień 2019 - 10:03

A jakie jest pomieszczenie? Jaka wielkość? To pewnie będzie miało największe znaczenie, jak i to jakie są w nim jeszcze meble.


AlicjaM

Napisano 22 sierpień 2019 - 14:23

Narożnik, bo świetnie się wkomponowuje do mojego salonu 


Salvatore Conte

Napisano 22 sierpień 2019 - 13:27

Jak dla mnie lepszym wyjściem byłaby kanapa, szczególnie, że często spotkać można modele rozkładane. Taki mebel świetnie sprawdza się w salonie, pokoju gościnnym, ale też w innych pomieszczeniach.

 

^_^


kitki

Napisano 26 czerwiec 2019 - 08:09

Ja mam narożnik ( robiony na zamówienie). Generalnie od samego początku założenie było takie, że urządzamy mieszkanie w stylu skandynawskim. Resztę mebli takich jak np stolik kawowy zamawialiśmy w George Azzar. Fajna sprawa bo klient w zasadzie od A do Z decyduje o tym jak mebel będzie się ostatecznie prezentował. Połączenie litego drewna z białym metalem też daje fajny efekt wizualny - estetyczny ale też bardzo nowoczesny.


Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:36

bardzo fajne kanapy ma Adriana Furniture. Mają tez meble modułowe, które pozwalają zbudować sobie taki narożnik albo kanapę, jaką chcesz


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)