Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Nieruchomości nad morzem - czy to dobra inwestycja?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Daniel!

Napisano 23 marzec 2020 - 14:43

Uważam, że to dobra inwestycja dla kogoś kto uwielbia morską bryzę i szum fal. Sam osobiście już jakiś czas temu mieszkam nad morzem w Lubicz Apartamenty i codziennie bywam na plaży chociażby na krótki spacer. To zupełnie inna okolica, pozwalająca się wyciszyć z dala od miasta. Sama okolica mojego osiedla również bardzo przyjemna i jestem z niej zadowolony. Tak więc polecam nawet zobaczyć na Lubicz Apartamenty.


Napisano 20 marzec 2020 - 07:21

Moim zdaniem taka inwestycja to świetny pomysł. Trzeba jednak pamiętać o ryzyku, jakie występuje przy każdym biznesie. Grunt to kupić owy apartament nad morzem w dobrej lokalizacji  i w wysokim standardzie. Wtedy nie straszna nam konkurencja, a i potencjalnych klientów powinno znaleźć się o wiele więcej. My zdecydowaliśmy się z żoną na zakup apartamentu od induapartamenty.pl


Napisano 30 grudzień 2019 - 16:02

Podobno całkiem opłacalna. Brat wynajmuje turystom i twierdzi, że to dobra forma zarobku, a co więcej zawsze może uciec z miasta i jeśli nie wynajmuje go nikomu to sam tam sobie pobyć. A do tego jego apartament jest cu-do-wny! Kupił go w Rowach od Lubicz Apartamenty, pięknie urządził, lokalizacja jest świetna, widok też bo marzenie!

Hmm bardzo ciekawy pomysł. Patrzyłem na mapkę i na dobrą sprawę Rowy otacza chyba wszystko co może pomóc w odniesieniu sukcesu.  Park Narodowy, jezioro, morze i całkiem blisko jest do Ustki. Chyba sam zacznę się mocniej zastanawiać nad zakupem takiego mieszkania.


Napisano 21 październik 2019 - 13:08

Podobno całkiem opłacalna. Brat wynajmuje turystom i twierdzi, że to dobra forma zarobku, a co więcej zawsze może uciec z miasta i jeśli nie wynajmuje go nikomu to sam tam sobie pobyć. A do tego jego apartament jest cu-do-wny! Kupił go w Rowach od Lubicz Apartamenty, pięknie urządził, lokalizacja jest świetna, widok też bo marzenie!


Napisano 11 październik 2019 - 10:26

Według mojego brata najlepsza. Twierdzi nawet, że sezon na wypczonek nad morzem jest zawsze. Kupił nawet apartemnt od Lubicz Apartamenty w Rowach, mówi, że od czerwca do końca września ma rodziny z dziećmi, jeśień to najczęściej seniorzy i ludzie starsi, na sylwestra wiadomo jest oblężenie, a tak naprawdę wiele osób zachwyca się Bałtykiem w zimie więc ciągle komu ma wynajmować apartament


patiks

Napisano 05 czerwiec 2019 - 09:48

Nie widzę tego... jeszcze w dużym mieście, to tak, ale przecież w małych miejscowościach turystycznych to wszystko stoi puste. Nie jestem przeciwny nieruchomościom, ale to musi być przemyślane. 80 proc. może być w takich tematach, ale 20 proc. w tematach płynnych np. XTB. Ile można z tego wyciągnąć? To zależy od was. Ważne jest poświęcenie analityce, znajomość rynków. Na pewno te 20 proc. może zarobić dużo więcej niż 80 proc. znajdujące się w stabilnych tematach.


jadźka

Napisano 27 maj 2019 - 14:24

inwestycje w miejscowościach turystycznych i studenckich i obecnie za granicą https://localmarket.no/pl to obecnie najlepsze możliwości


Napisano 28 luty 2019 - 21:09

Bardzo dobra. Jeszcze jak rozpoczniesz współpracę z big.biz.pl, to masz sukces w kieszeni.


Napisano 06 styczeń 2019 - 21:21

Inwestycje w nieruchomości to zawsze dobry pomysł. A jeśli chcesz zarobić to koniecznie skontaktuj się z www.big.biz.pl


patiks

Napisano 03 styczeń 2019 - 10:45

XTB, odpalcie u nich konto demo, tak wszystko ogarniecie.

W zasadzie wszystko jest do zrobienia, ale wymaga to odpowiedniego planu, zaangażowania w rozwój i naukę.

Żeby jednak zrealizować swoje cele, musicie odpowiednio do tego podejść.

Cudów od razu nie będzie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)