Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak zabezpieczyć ogrodzenie przed korozją?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

michal71

Napisano 19 czerwiec 2020 - 10:00

Ja kilka lat temu do ogrodzenia domu w Krakowie wybrałem ogrodzenie gabionowe od firmy WADO i do dnia dzisiejszego wygląda świetnie. Producent zapewniał mnie, że ogrodzenie nie wymaga stałej konserwacji. Widocznie podczas procesu produkcji jakoś to dodatkowo zabezpieczają.


Zerowykredycik

Napisano 31 marzec 2020 - 10:00

jeżeli jest rdza to przejechać szczotką drucianą a potem albo ocynk albo specjalne farby przeciw rdzy


wazer

Napisano 31 marzec 2020 - 09:41

Polecam malowanie ogrodzenia co jakiś czas odpowiednią farba antykorozyjną. Nie trzeba malować ogrodzenia co roku. Wystarczy co kilka lat. Ogrodzenie kute jest pod tym względem znacznie wygodniejsze od ogrodzenia drewnianego, które trzeba odnawiać regularnie. I przez to jest niewygodne.

 

Jeśli zależy Wam tutaj na eleganckim wyglądzie ogrodzenia, polecam kontakt z tą firmą:

https://efekt-metal....metaloplastyka/

 

Obecnie firma zajmuje się metaloplastyką i ma wiele ciekawych wykonań nowoczesnych ogrodzeń:

Ogrodzenie_kute_klasyczne_efekt_metal_01


zimbol

Napisano 04 luty 2018 - 12:49

Gdy zakładałem ogrodzenie niezwykle pomogła mi strona http://www.abcwnetrz...wa-uniwersalna/ w szybkim czasie udało mi się wybrać odpowiednie ogrodzenie, oraz dowiedzieć się wszystkiego potrzebnego o nim 


krysinski

Napisano 29 styczeń 2018 - 14:56

Cynkowanie jest jedną z najbardziej popularnych metod zabezpieczania stali przed korozją. Cynkowanie może być galwaniczne bądź ogniowe i nastepnie stal może zostać pomalowana. Jeżeli ciekawią Cię różnice między typami cynkowania, to polecam ten artykuł www. ogradzamy. pl/inspiracje/cynkowanie-galwaniczne-czy-ogniowe-ktore-wybrac,332/.

Patrycjusze

Napisano 26 styczeń 2018 - 12:22

Nie wątpliwie cynkowanie jest dobrym rozwiązniem o ile jest poprwnie przeprowadzone i bez oszczędności, poczytajcie tutaj www.tematycznie.com.pl/co-to-jest-cynkowanie-ogniowe sporo fachowej wiedzy w jednym artykule.

zimbol

Napisano 25 styczeń 2018 - 12:50

Poszukaj czegoś na ten temat na blogu http://domosia.pl/og...enia-przenosne/  jestem pewna, że znajdziesz tam to czego szukasz, gdyż kiedyś widziałam tam podobny artykuł


MarcinCin

Napisano 25 grudzień 2017 - 22:41

Usługi galwanizacji tu zdadzą egzamin. Można ocynkować i mieć z głowy problemy z korozją. :) Wiele różnych firm oferuje takie usługi, jednak moja ulubioną, niezastąpioną jest www.elbit.krakow.pl w której korzystaliśmy z usług zarówno cynkowania, jak i niklowania. Serdecznie polecam, firma bezproblemowa, że tak to ujmę. Ja jestem bardzo zadowolony. :)


borys98

Napisano 03 czerwiec 2017 - 16:58

A czy w takie ogrodzenia farmerskie warto Waszym zdaniem zainwestować?


Naster

Napisano 16 kwiecień 2017 - 16:11

By trochę więcej dowiedzieć się o laminowaniu udaj się na nowo powstałe forum http://forumlaminiar...forum/index.phptam jest już sporo grupa ludzi, która jest chętna do pomocy. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)