Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Czy wiesz jak pozbyć się szczurów z domu?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

maryszkar

Napisano 07 maj 2021 - 22:57

Dzięki za podanie linka do Prusatora. Oni niestety nie działają na Śląsku, ale na swojej stronie polecają na Śląsku firmę Dezynfeusz.pl (ddd-katowice.pl)


brunon12

Napisano 07 październik 2020 - 14:19

Straszne  :o  Na szczęście dostępne są  pułapki na szczury takie, jak lepy, trutki czy drewniane szczurołapki z ruchomą plastikową kładką.


Napisano 30 październik 2019 - 12:14

U mnie szczury nie dość, że bywały gośćmi w domu, to jeszcze panoszyły się na działce. Przez parę miesięcy stosowałam pułapki, różne środki chemiczne i trochę ich ubywało, a potem pojawiały się znowu - koty nie pomogły. Teraz wypróbowuję Protect Home: Rodicum Extra (chyba tak to się nazywa), bo mi koleżanka poleciła. Kiedy szczury wysyłają zwiadowcę na spróbowanie jedzenia i on nagle zaczyna chorować, to reszta gniazda nie nabierze się na truciznę. Podobno ta trutka w formie pasty zabija po cichu i na początku się niczym nie objawia, dlatego większość szczurów się nabierze i zażyje trutkę. Zobaczymy, jak się sprawdzi u mnie.


DariuszP

Napisano 03 grudzień 2017 - 18:50

My się ich pozbyliśmy w końcu, ale dzięki firmie. Wezwaliśmy http://www.insektwarszawa.pl/i  mamy spokój. Jak jeszcze biegały po piwnicy to próbowaliśmy sobie radzić sami ale jak już zobaczyliśmy szczura na klatce schodowej to było przegięcie i jednak zdecydowaliśmy się na fachowców. 


Napisano 21 sierpień 2017 - 09:06

Szczura bardzo trudno się pozbyć, sam miałem z nim problem przez dłuższy czas w swojej piwnicy. Rozgościł się i wkrótce było ich tylko więcej. Nie działały trutki, a innych sposobów nie znam. Dopiero sposoby firmy ddd usługi zadziałały. Nie musiałem tak długo zwlekać.

Napisano 18 luty 2016 - 13:19

Dzięki Robertson, próbowałem sam coś zdziałać na Żoliborzu w Warszawie za pomocą pułapek, ale na marne. Wezwałem ekipe Prusator, mineły 3 dni i szczur padł. Dzięki smile.png


Robertson

Napisano 09 grudzień 2015 - 08:19

Co nieco nt. sposobów i skuteczności zwalczania szczurów można przeczytać tutaj http://prusator.pl/c...zanie-szczurow/Takie profesjonalne metody bywają znacznie bardziej skuteczne niż domowe. Czasami naprawdę warto ponieść taki wydatek i mieć 100% pewności, że szkodniki nie buszują po naszym mieszkaniu.


Napisano 21 styczeń 2015 - 20:11

ja mam szczura w samochodzie wiec chyba spaliny na niego niedzialaja

Napisano 21 styczeń 2015 - 20:11

ja mam szczura w samochodzie wiec chyba spaliny na niego niedzialaja

Napisano 18 listopad 2014 - 20:17

on tak dobze rze renkami Bo inaczej byłaby kiha:)

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)