Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Koniec procedury profilowania bezrobotnych - zmiany od 14 czerwca 2019 r.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 11 lipiec 2019 - 14:11

"Dla pracodawców będzie to oznaczać większe szanse na znalezienie odpowiedniego kandydata do pracy, a dla bezrobotnego szybsze wejście na rynek pracy." I o to tym sposobem wpychane są staże z urzędu pomimo że ktoś nie chce iść.

Napisano 25 czerwiec 2019 - 16:42

To są kpiny . Ja samotnie wychowuję 4 dzieci w tym syna niepełnosprawnego i usłyszałam ze mam sie ubezpieczyc w mopsie . A tam niestety majac same swiadczenia na dzieci przekraczam dochod do ubezpieczenia . Kpina a nie pomoc

Napisano 20 czerwiec 2019 - 00:18

Pozostaje tylko IPD (Indywidualny Plan Działania).

Napisano 19 czerwiec 2019 - 13:10

Ja mam dokładnie ten sam problem i dlatego profil trzeci bo daleko do urzędu. Na domiar tego aktualnie jestem w ciazy i dostałam ofertę pracy w miejscu zameldowania 70 km od miejsca zamieszkania. Ha no ciekawe kto mnie przyjmie. Dość że droga długa to kosztowna. A zarejestrować się w miejscu zamieszkania nie mogę. Paranoja

Napisano 19 czerwiec 2019 - 12:08

zamiast takimi bzdurami, powinni zająć sie powazniejszymi problemami, ja mam np. problem, bo mieszkam na drugim końcu Polski i musze na wizyty do urzędu pracy jezdzić kur...specjalnie, a ci mi proponują prace w miejscu tam gdzie zameldowana jestem, a tam nie mieszkam od lat, bo dom tam nie ma nawet łazienki, nie mam mozliwosci gdziekolwiek sie zameldowac indziej i nie rozumiem czemu nie moge zapisac sie do urzedu w miescie gdzie wynajmuje mieszkanie i probuje ulozyc sobie zycie...jak mam jechac tyle kilometrow i nic z tego nie miec to mnie szlak trafia...żyje w takim stresie...bo z tego rodzinnego miasta ucieklam bo rodzice sie znecali nade mną i jak tam jade to aż musze uspokajające środki brać, a na codzien ich nie biore! to jest chory system! proponuja mi staze tam gdzie jestem zameldowana, a ja tam nie chce wracac, chce gdzie indziej ulozyc sobie zycie...i kazdy ma to gdzieś!

Napisano 07 czerwiec 2019 - 19:01

"Bogaty biedny zdrowy i chory Razem po kolei do gazowej komory"

Napisano 21 maj 2019 - 20:29

Urzędy pracy powinni zlikwidować !!!!!!

Napisano 18 maj 2019 - 20:12

Czyli teraz zacznie się ciśnięcie osób z dotychczasowej III grupy do podjęcia pracy ? Z niewolnika nie będzie pracownika i nikomu to nie pomoże. Ani bezrobotnemu ani pracodawcy. Będzie ciąg dalszy wyrzucania pieniędzy podatników w błoto. Urzędy pracy kosztują podatników 4 mld zł rocznie. Jedyne co można zrobić dobrego to zlikwidować urzędy pracy!

Admin Kadry

Napisano 18 maj 2019 - 20:12

Od 14 czerwca br. urzędy pracy będą mogły korzystać z różnych form pomocy dla bezrobotnego. Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Zakłada on rezygnację z procedury profilowania pomocy dla bezrobotnych.

Powrót do artykułu: Koniec procedury profilowania bezrobotnych - zmiany od 14 czerwca 2019 r.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)