Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Propozycje zmian w nowym Kodeksie pracy - dłuższy czas pracy, zmiany w nadgodzinach


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 23 sierpień 2018 - 21:40

Kiedy proponujący te rozwiązania zrozumieją , że wydajność pracownika po 8 godzinach drastycznie spada. To brak poszanowania zdrowia człowieka w imię interesu jednostki.


Napisano 31 lipiec 2018 - 10:45

ha ha paranoja o to walczyli i gineli Robotnicy

Napisano 04 kwiecień 2018 - 12:18

to jakaś tragedia, PiS chyba chcę umyślnie wprowadzić zamieszki w kraju

Napisano 29 marzec 2018 - 11:06

Najtrudniejszy pomysł do tej pory. Będzie tylko wykorzystywanie pracowników żeby tylko coraz dłużej pracowali i praktycznie za nic. Zwykły pracownik nie będzie mógł sobie nic zaplanować itp. Juz teraz pracodawcy nie chcą dawać urlopów i za to trzeba ich karać . Zawsze pracownik ma gorzej ja chce tylko pracować 8 godzin dziennie pięć dni dostać pensje na czas i urlop wykorzystać w ciągu roku nic więcej. Jak ktoś chce niech se sam pracuje w nadgodzinach a nie zmuszać ludzi. Jak pracodawca się nie wyrabia to niech zatrudni dodatkowe osoby a nie zmuszać do nadgodzin. Durne złe prawo za bardzo teraz pracodawcy kombinują to ich trzeba pilnować żeby przestrzegali prawa. Trzeba polepszyć pracownikom u mnie w firmie ludzie maja urlop z trzech lat bo dostać nie mogą to jest złe.

Napisano 28 marzec 2018 - 16:48

Chamstwo !!! Praca wykonana, i łaska pana czy i kiedy wypłacą. Wypłacą kiedy firma będzie miec problemy, a wtedy powinno byc płacone postojowe.Po 300 godzin praca, i grosze na konto,zastanowcie sie.

Napisano 19 marzec 2018 - 20:27

Cos okropnego - pracuje w firmie do 10 osób jestem w pierwszej ciazy i zarabiam jak wysoko-wyspecjalizowany specjalista. Nic tylko czekać na wypowiedzenie. Na druga ciąże raczej sie nie odważę przy tym rządzie.

Napisano 19 marzec 2018 - 10:55

do Pracownik.... zachowują się dużo gorzej jak PO.....tak to należy uznać, szkoda, że dopiero teraz otwierają się wam oczy wyborcy PiS -u....

Napisano 19 marzec 2018 - 09:47

Jak nie wypłaca nadgodzin to ich się nie będzie robić, a zawsze można zmienić pracodawcę, pracy jest dużo.

Napisano 14 marzec 2018 - 19:47

Nastepne przepisy które będą działać na korzyść pracodawców a pracowników mają gdzieś. . Jak można przetrzymywac pieniądze za nadgodziny szok. Po to ludzie pracują nadgodziny żeby więcej zarobić A nie czekać łaskawie co zrobi z tym pracodawca. Poprostu krok w tyl. Jeżeli PiS to dopuści uznam że zachowuja się jak PO

Napisano 14 marzec 2018 - 12:03

Ja pierdziele, a kiedy i co dobrego dla pracownika w końcu Banda kłamczuchów !!!

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)