Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: czas wolny


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Ida4

Napisano wczoraj, 11:39

A czy są tutaj fani słuchania muzyki? Ja ostatnio odkryłam płyty takie jak muzyka elektroniczna LP: https://winylownia.p...ronika-187.html. Polecam zakup gramofonu wszystkim melomanom. Muzyka z takich płyt brzmi zupełnie inaczej niż muzyka cyfrowa.


maciek_p

Napisano 10 sierpień 2021 - 14:00

A czy ktoś tutaj z was lubi spędzać wolny czas w teatrze czy w kinie? Bo jeśli tak to chciałem wam ten https://teatrkomedia.pl/teatr polecić bo byłem na dwóch spektaklach i świetnie się tam bawiłem. Zobaczcie sami co grają, na pewno was coś tam zainteresuje.


Tymek85

Napisano 02 czerwiec 2021 - 11:32

Witam, potrzebuję Waszej pomocy. Na studia mam do oddania projekt dotyczący architektury miejskiej w miastach woj. dolnośląskiego. Utknąłem niestety na ławkach. Znalazłem jedynie jednego producenta https://fulco.pl/kategorie/lawki. Czy znacie innych producentów architektury miejskiej, które swoje produkty rozprowadzają w województwie dolnośląskim.  Niedługo deadline i mega potrzebuję pomocy.


widlo

Napisano 28 maj 2021 - 14:21

tak jest coś takiego, jesli masz zmiany nocne to masz zwykły tydzien pod rzad, jeśli noc i dzień na raz to coś jest nie tak


Napisano 25 maj 2021 - 17:20

Czas wolny spędzam aktywnie. Bardzo lubię spływ kajakowy orgaznizowany przez Kajaki Rogalinek. Polecam, można sobie wybrać różne trasy, to ciekawy sposób na aktywne spędzanie czasu z bliskimi.


fabiola

Napisano 14 maj 2021 - 11:22

Mój wolny czas poświęcam poznawaniem nowych znajomości prze internet

To nie jest zły pomysł, ale ja ogólnie chcę spróbować postarać się, żeby jednak doznać też nowych odczuć. Stąd zainteresowały mnie masaże tantryczne https://www.kalalunatemple.com.pli mam nadzieję się o nich więcej dowiedzieć. Czytałam już, że ktoś korzystał, a czy typowo w tej świątyni cielesności ktoś był? Czego mam się spodziewać na pierwszej wizycie?


Jarecki

Napisano 10 maj 2021 - 23:17

Mój wolny czas poświęcam poznawaniem nowych znajomości prze internet w szczególności poświęcam go na portalu https://naughtyfriendgirl.com/ Te niegrzeczne dziewczyny są zmysłowe. Fajne fotki przesyłają :D


Naster

Napisano 26 kwiecień 2021 - 11:49

Jakiś czas temu natknąłem się na fanpage https://www.facebook.com/BialyJaguari już na nim zostałem, jest bardzo ciekawe. Cieszę się też bardzo, że książka Arkadego Fiedlera zostanie filmem. 


Salvatore Conte

Napisano 06 kwiecień 2021 - 13:21

Ja w wolnym czasie staram się dbać o swoje zdrowie, aby być w jak najlepszej kondycji. Chodzę też od czasu do czasu na masaże https://salonmandala...ndala-warszawa/, które niezwykle pozytywnie działają na mój organizm.


Napisano 30 marzec 2021 - 12:19

a czy ktoś był w clubgarage.pl? jakie zdanie?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)