Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Tabletki odchudzające


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Ares990

Napisano 01 czerwiec 2020 - 16:02

Dobra dieta, deficyt kaloryczny to podstawa. O wiele lepiej stawiać na preparaty naturalne które mogą wspomagać odchudzanie a nie magicznie robić całą robotę za nas. Obiło mi się o uszy, że olejki cbd mają fajne właściwości w tym zakresie. Warto poczytać na https://purehemp.pl/ może dowiecie się czegoś interesującego. 


luke45

Napisano 13 maj 2020 - 11:52

Ktoś wierzy w ich skuteczność?


barmalo

Napisano 29 kwiecień 2020 - 06:15

Czy ktoś kiedyś miał doświadczenie z takim produktem http://www.pruszkow2019.pl/sliminator/ ? Ostatnio coraz częściej widzę banery tego suplementu, ale jak czytam w Internecie to są różne opinie. Jedni chwalą inni nie. Zastanawiam się w co wierzyć - czy ktoś miał okazję schudnąć za jego pomocą?


AnitaMrozek92

Napisano 21 kwiecień 2020 - 18:12

Samo stwierdzenie tabletki odchudzające już brzmi podejrzanie, ale wiadomo, są i tacy co łapią się na marketingowe chwyty. Osobiście uważam, że przy dzisiejszym trybie życia i jakości żywności, może i warto wspomóc się sprawdzonymi suplementami i preperaty oparte na naturalnych składnikach, które wspierają spalanie tłuszczu, wzmacniają mięśnie, kości i stawy i ogólnie nie obiecują cudów, ale sa po prostu dobrze zbilansowanym połączeniem tego co trzeba, warto brać. Szczerze to sama zastanawiam się nad kupnem https://www.2beslim....rcinia-cambogia Słyszał ktoś o tym produkcie?

rafon

Napisano 30 marzec 2020 - 13:09

Ja osobiście polecam włączyć do diety spalacz tłuszczu Pro GBB. Jak dla mnie jest on bardzo skuteczny, gdyż w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami i odpowiednio zbilansowaną dietą pozwolił mi zrzucić 8kg w miesiąc co wydaje mi się, że jest dobrym wynikiem.


fashion.victim

Napisano 18 marzec 2020 - 11:27

Tabletki odchudzające nie pomagają i koniec kropka. Odchudzają, ale portfel! Weźcie ruszcie tyłki i może zacznijcie dbać o zdrowie?


rei

Napisano 16 marzec 2020 - 23:24

Tabletki odchudzające? Tylko nie to... Poczytajcie sobie fakty o takich tabletach, one szkodzą. Nie ma nic skuteczniejszego jak po prostu zdrowa dieta i trzeba się tego trzymać. Nie wiecie jak przygotowywać zdrowe posiłki? To nic straconego. Możecie postawić na catering dietetyczny https://afterfit-catering.pl/ .


PawluM

Napisano 15 listopad 2019 - 08:21

Na samych tabletkach na pewno długo nie pociągniecie:) Te rzeczywiście działają, ale warto je potraktować jako takie ciche wsparcie, na pewno też zmotywują was do działania. Poczytajcie sobie o różnych preparatach, na rynku na pewno jest ich sporo. Portal zdrowotny medsos zawiera wiele artykułów poświęconych tego typu preparatom. Na pewno coś odpowiedniego znajdziecie co pomoże wam osiągnąć wasz upragniony cel.


AvonBarksdale

Napisano 14 listopad 2019 - 16:21

Dokladnie tak.


irinaa1

Napisano 14 listopad 2019 - 15:38

Niestety, trzeba tutaj trochę pomyśleć. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)