Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Sklep internetowy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Nelsia

Napisano 31 lipiec 2019 - 16:51

Sklep internetowy to według mnie nie lada wyzwanie. Najlepiej zdać się na specjalistów.


ElectroNN

Napisano 30 lipiec 2019 - 08:40

W przypadku sklepu internetowego dużo zależy od oferowanego asortymentu - w przypadku niektórych branż najkorzystniej będzie zainwestować w pozycjonowanie lub reklamy google, zaś w przypadku innych lepiej sprawdzą się socialmedia np. reklamy facebooka lub youtube. 


MireczekW

Napisano 29 lipiec 2019 - 17:16

Majac własny sklep możesz pomyśleć o dodatkowej reklamie w formie ekologicznych toreb dodawanych do zakupów. Widziałam, ze tutaj https://torbypapierowe.info.pl  można właśnie takie torby zamówić. Sądze, ze bedziesz  zadowolony. 


Bartek299

Napisano 19 kwiecień 2019 - 10:17

Znacie się trochę na automatyce? Pytam, bo staram się z oferty https://www.automaty...e-z-rejestracja wybrac jak najlepszy manometr z rejestracja, ale taki w peełni profesjonalny, który pozwoli na bardzo dokładne pomiary. Waszym zdaniem ktory jest najlepszy i czym powinienem kierowac sie przy wyborze? Z gory dziekuje wszystkim za pomoc !!!  


mari8

Napisano 29 marzec 2019 - 15:37

Warto wciąz się eukowac i zdobywac wiedze w wyznczonym przez nas szlaku ;) To wydaje się mozolne ale przynosi owoce w postaci ulepszeń i coraz to nowszych metod działania w sklepie internetowym. W kazdym razie polecam przyjrzec się blizej artykułowi http://www.sklepwint...klepow-magento/, który moze niektórym rozjaśni nieco i pomoże w zrozumieniu pewnych błędów :P


Brajanek

Napisano 12 marzec 2019 - 14:29

Polecam artykuł https://www.designca...ernetowego.html

Dlaczego? Dlatego że na starcie liczy się każdy pieniądz, a przedsiębiorca nie jest zawalony robotą.

Pozycjonowanie nie jest trudne. 


machero

Napisano 08 marzec 2019 - 12:37

przy sklepie internetowym? raczej nie bardzo lokalna reklama


Fizo

Napisano 06 marzec 2019 - 10:57

Lokalnie to i ulotki działają.


BezSensu

Napisano 25 luty 2019 - 14:01

najnowsze badania o e-mail marketingu mówią co innego. Zależy jaką baze macie bo jak same fejk konta to faktycznie nie będzie działać. Ja reklamuje się akurat bardziej lokalnie wiec używam tradycyjnych metod czyli gadżetów z nadrukiem. Najczęściej zamawiam na http://firmowetorby.pl/ ostatnio trafiło na torby bawełniane z nadrukiem mojego logo więc była chodząca reklama po kosztach. Widać było odzew wiec dalej ją prowadzę. 


oskarr85

Napisano 09 luty 2019 - 17:47

Prowadzenie sklepu internetowego nie kosztuje wiele, jego stworzenie zresztą także, zwłaszcza poprzez platformę sklepową. Jest kilka płatnych, kilka darmowych, z tych drugich warta uwagi jest choćby https://pasejo.pl - jest niezawodna, dość funkcjonalna, ma spore możliwości integracji.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)