Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Płatnik 9


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 14 luty 2018 - 16:22

Sprawdź zgodność wypełnionych podstaw z danymi o ubezpieczniach na koncie lub zasady podlegania ubezpieczeniom w poradniku ZUS.
proszę o pomoc. kod jest poprawny, podstawy również.

Bogusława

Napisano 28 sierpień 2014 - 18:47

Jak miałam problemy z Płatnikiem na infolinii mi poradzono,aby wyłączyć na czas pracy program antywirusowy - pomogło,radzę wypróbować,ewentualnie skorzystać z infolinii płatnika.

 

komponenty i slowniki aktualne - robilam to pewnie trzykrotnie


Napisano 28 sierpień 2014 - 18:05

komponenty i slowniki aktualne - robilam to pewnie trzykrotnie


Ane

Napisano 28 sierpień 2014 - 17:58

ściągnij komponenty - wybierz z górnego manu i spróbuj raz jeszcze


Napisano 28 sierpień 2014 - 17:56

Witam, mam zainstalowany dodatek D do 9.    Probuje utworzyc zestaw dokumentów sierpień 2014 , podaje identyfikatorna podstawie ktorego mam utworzyc zestaw - czyli 01.07 , zaznaczam pracowników, pokazuje sie info ze zostanie utworzony zestaw o symbolu 01.08 i na końcu Bładkrytyczny i zestaw sie nie tworzy  - zalecane zamkniecie programu . Wczesniej zrobiłam taki zestaw dla innej firmy jednoosobowej i jest ok .


Bogusława

Napisano 07 sierpień 2014 - 20:21

Zgłaszasz do ubezpieczenia zleceniobiorcę z kodem 04 11 00,który ma dobrowolne ubezpieczenie chorobowe,a zapewne zaznaczyłeś jako obowiązkowe.Chorobowe zaznaczmy w takim przypadku w drugiej zakładce (jako dobrowolne).


Napisano 07 sierpień 2014 - 19:13

Witam,

 

Mam jeden problem z programem płatnik, mianowicie przy zgłoszeniu pracownika w deklaracji ZUS ZUA wybieram kod ubezpieczenia zgodnie z listą, niestety po weryfikacji występuje błąd krytyczny "błędnie zaznaczone ubezpieczenie" Czy ktoś może mi powiedzieć o co mu chodzi ? gdzie popełniam błąd? (kod 61038801). 

 

 


Napisano 08 kwiecień 2014 - 21:11

dawno otworzyłeś DG, może jeszcze zus nie przetworzył danych  ?

Witam, Wyskakuje mi błąd krytyczny błędnie wypełnione podstawy lub kod tytułu ubezpieczenia. Sprawdź zgodność wypełnionych podstaw z danymi o ubezpieczniach na koncie lub zasady podlegania ubezpieczeniom w poradniku ZUS. przy pracownikach zgłoszonych do ZUS od których składki w poprzedniej wersji płatnika były odprowadzane poprawnie. Jedynym wyjściem jest zapisanie tego z błędem krytycznym a następnie wrzucenie do zestawu i wydrukowanie z błędem żeby potem wysłac to listem poleconym. Chyba że jest jakiś inny sposób na usunięcie tego błędu, gdyż ciągle wyskakuje mi komunikat dokument zawiera błedy krytyczne i nie będzie mógł być w takiej postaci przekazany do ZUS. Czy chcesz zapisać go wraz z błędami?

Potwierdzam, że chce zapisać z błędami i następnie tworzę zestaw z błędami krytycznymi i wysyłam na drukarkę. w momencie wysyłania nie mam żadnego potwierdzenia z ZUS.


Witch

Napisano 21 marzec 2014 - 19:56

dawno otworzyłeś DG, może jeszcze zus nie przetworzył danych  ?


Napisano 21 marzec 2014 - 19:06

witamCzy ktoś mial problem z dokonaniem zgłoszenia na ubezpieczenie zdrowotne. Otworzyłem działalność, ściągnąłem nowego płatnika i potrzebuje zrobić tylko ZZA , niestety ciągle wyskakuje mi błąd krytyczny, DOKUMENT NA NIEPOTWIERDZONE DANE PŁATNIKA W ZUS, Jak pisaliście wcześniej dokonałem z pozycji Administracja aktualizacji konpnentów i wykazało że jest ok. A ciągle nie mogę poprawnie zweryfikować dokumentu???O co chodzi??

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)