Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: ubezpieczenie na życie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Monkey_Funcky

Napisano 16 październik 2019 - 12:04

lepiej się ubezpieczać na życie bo nigdy nie wiadomo, kiedy i co nam się stanie. Ja się ubezpieczam w Gennerali.


Formala

Napisano 11 październik 2019 - 18:32

Firm ubezpieczeniowych jest duzo, podobnie jak pakietów medycznych i wybor nie jest łatwy :D Ja na szczescie nie musze wybierac bo w pracy mam dobre ubezpieczenie i pakiet z medicover :D Osobiscie jestem zadowolona z obsługi i terminow


domi.nika

Napisano 22 sierpień 2019 - 13:56

Polecam ubezpieczenia ze strony tania-polisa.com, jest to multiagencja ubezpieczeniowa dzięki której znajdziesz najlepsze ubezpieczenie dla siebie 


Napisano 21 czerwiec 2019 - 10:17

Nie da się powiedzieć, które ubezpieczenie jest dobre, nie znając sytuacji człowieka, który chce się ubezpieczyć. To bardzo indywidualna sprawa, i trzeba dobrze zapoznać się z wieloma czynnikami, które mają wpływa na wybór ubezpieczenia. Czasami samemu jest to bardzo trudno zrobić. Dlatego jeśli chcesz mieć dopasowane do siebie ubezpieczenie, to skontaktuj się z panią Jadwiga Czajkowską, która prowadzi biuro ubezpieczeń i ona na pewno będzie w stanie ci pomóc i po rozmowie doradzić ci najlepsze ubezpieczenie, zależnie od twojej sytuacji rodzinnej, zawodowej, od zarobków, a także od twoich wymagań i oczekiwań. Co ważne, nie musisz jechać do niej do biura - wszystko można z nią załatwić online.


Markko

Napisano 04 czerwiec 2019 - 11:03

Ubezpieczenie to jedno, ale wybór towarzystwa jest ważny, bo niektóre np. robią co mogą, żeby nie wypłacać odszkodowań - i takie trzeba omijać szerokim łukiem.


marfi12

Napisano 04 czerwiec 2019 - 10:44

Jeśli samemu nie poszukasz to przepłacisz, dlatego ja szukam w porównywakach ubezpieczeń. Mają w bazie 30 różnych ubezpieczycieli, a co najważniejsze oszczędzam za każdym razem ok 50% kosztów ubezpieczenia.


RafalM

Napisano 06 maj 2019 - 08:53

Ja korzystałem z usług firmy localmarket , można dzięki nim uzyskać profesjonalną pomoc - pośredniczą przy uzyskaniu kredytu, ubezpieczeniach, czy kupnie mieszkania. 
Warto oddać swoje niektóre sprawy profesjonalistą którzy przez wszystko nas przeprowadzą, bez zadnych kruczków itp, jak ktoś to wyżej opisał :)


ruda21.14

Napisano 12 czerwiec 2018 - 14:25

Sprawdź ranking ubezpieczeń na życie https://confronter.p...ieczen-na-zycie- wszelkie informacje o wszystkich ubezpieczalniach pomogą Ci w wyborze najlepszej oferty :)


karolyna

Napisano 03 czerwiec 2018 - 17:16

To juz trzeba na miejscu sie rozejrzec.


Urszula_75

Napisano 02 czerwiec 2018 - 09:32

Nie da się określić, które ubezpieczenie jest najkorzystniejsze. Żeby to stwierdzić najpierw trzeba wiedzieć, jakie masz wymagania, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ubezpieczenie i tak dalej. Ja się o tym przekonałam po spotkaniu z bardzo przemiłą Panią Edytą z Ubezpieczenia Warszawa, która doradziła mi jaki wariant będzie najlepszy dla mnie wyjaśniając wszystko krok po kroku. Żadnej nachalności czy tego typu rzeczy. Przeglądanie samych tabelek i ofert to nie wszystko. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)