Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Psycholog


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 czerwiec 2021 - 00:04

Polecam Szczecińskie Centrum Terapii Poznawczo - Behawioralnej gdzie można uzyskać pomoc psychologiczną w szerokim zakresie. Centrum prowadzi również terapie online. Polecam, centrum pomogło już wielu osobom.


luke45

Napisano 17 maj 2021 - 06:31

W sensie nie warto chodzić na terapie do znajomego czy brać od niego rekomendacji? Bo nie rozumiem


Naster

Napisano 14 maj 2021 - 15:11

Warto korzystać z pomocy psychologa, ja sam przez stres pracy zacząłem się leczyć i nie żałuję. Psycholog online https://www.przyjaznypsycholog.com/bardzo mi pomógł, jeśli macie jakieś problemy, to nie tłumcie ich w sobie. 


Napisano 28 kwiecień 2021 - 22:34

Polecam Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego mgr Agnieszka Gudaniec. Sesje są prowadzone również online, co w dzisiejszej dobie pandemii jest wielkim plusem. Pani Gudaniec to świetna specjalistka, pomogła mi rozwiązać moje problemy i dzięki niej wyszłam na prostą.


Machalik

Napisano 09 kwiecień 2021 - 16:17

Ja w zeszłym roku kiepsko znosiłem wszystkie problemy jakie spowodował koronawirus, biznes słabo się kręcił, ciągle chodziłem poddenerwowany, mało spałem. Zdecydowałem się na sesje online z bardzo dobrym psychologiem Nie sądziłem, że takie wsparcie faktycznie przyniesie aż tak fajne efekty. Ludzie myślą, że pójście do psychologa to jakaś słabość, gdzie na zachodzie korzystanie z psychologa to normalna sprawa. Można w ten sposób zaoszczędzić sporo nerwów i szybciej wrócić do normalnego funkcjonowania w ciągu dnia.


Napisano 07 kwiecień 2021 - 08:57

zajrzyj sobie do psychologlaurawilczek.pl


aniolek

Napisano 03 kwiecień 2021 - 19:29

A może są tutaj osoby, które obecnie mieszkają w Anglii? Jeśli tak to zerknijcie sobie koniecznie na stronę: https://www.seksuolog-psycholog.com to polski psycholog uk ;) Moja siostra wiele razy korzystała z usług tej Pani i zawsze bardzo sobie chwaliła. Mam nadzieję, że również komuś z obecnych tutaj forumowiczów przydadzą się te informacje. 


Forumowicz84

Napisano 23 marzec 2021 - 21:16

Jakiego psycholog polecacie?

 

___

seosem24 opinie


Napisano 22 marzec 2021 - 20:55

Moim zdaniem nie warto szukać psychologa wśród znajomych, to że tak napiszę nie do końca bezpieczne. Lepiej wpisać w Google opinie psycholog i dodatkowo jak na przykłąs wyskoczy wam nazwisko, mi na przykład wybiło Wanda Wegener to szukam dalej na jej temat informacji, ale żadnych znajomych


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)