Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Reklama strony www


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 10 grudzień 2019 - 13:05

Moim zdaniem nie ma co samodzielnie próbować, bo tylko się przy tym niestety, ale strat nazbiera. Lepiej taką promocję zostawić w rękach fachowców, takich jak Nakatomi i to im powierzyć takie zadania. Na pewno się spiszą i dobrze zadziałają dla Ciebie. W końcu mają międzynarodowe doświadczenia. 


JarekDon

Napisano 24 listopad 2019 - 09:31

Jeśli chodzi o promocję strony internetowej, bądź sklepu to warto zwrócić uwagę w mojej opinii na działania typu Marketing Szeptany które potrafią realnie wpłynąć na opinie oraz dotrzeć do szerszego grona klientów. Warto zdywersyfikować działania, co na pewno przyniesie dużo lepsze efekty niż tzw. "przepalanie budżetu" na najdroższe i mało efektywne formy działania. 


alf

Napisano 22 listopad 2019 - 07:19

W sieci spędzamy coraz więcej czasu. Szukamy tam informacji gdy coś nas boli, gdy jesteśmy chorzy, gdy chcemy sprawdzić gdzie można smacznie zjeść, gdzie pojechać na wakacje oraz jaki kupić samochód. Krótko mówiąc w sieci znajdujemy wszystkie niezbędne informacje. Reklama w sieci polega na tym aby w kreatywny sposób sprawić aby użytkownik wszedł na moją stronę a nie na stronę konkurencji. Skuteczna reklama powinna obejmować takie obszary ja portale społecznościowe, wyszukiwarki, fora i blogi internetowe.

Zerknijcie sobie tutaj:

https://shineonagenc...znaj-6-powodow/

 

Na stronie jest kilka powodów dla których warto reklamowac się na facebooku. 


abdrl00

Napisano 25 październik 2019 - 14:39

zwykle pozycjonowanie to najlepsza forma reklamy, 3 razy skuteczniejsza niż reklamy płatne. wiadomo, nie dla każdej branży, sklepu osiedlowego nie ma sensu pozycjonować


Romekk19

Napisano 25 październik 2019 - 12:10

Chcę poradzić wam serw dobry po dzierżawie samochodów - https://www.bocubo.c...paul-balice-krk
Bardzo wygodny i praktyczny! I dobre ceny)

palecefa

Napisano 25 październik 2019 - 09:27

Jak chcesz reklame to wzmocnij strone mocnymi linkami takimi jak -> pale sdp a później zainwestuj w google ads tylko znajdz firme która robi to dobrze bo wyniki 1zł-0.50zł za klik to nie jest dobry wynik 


gorgon

Napisano 16 październik 2019 - 17:50

Dobra reklama nie jest zła.

 

Bardzo ogólne stwierdzenie... nawet najlepsza reklama nie gwarantuje jeszcze sukcesu. Po to właśnie wykonuje się audyty marketingowe, polecam o tym poczytać na http://ammf.pl/ . Są potrzebne chociażby po to, by zweryfikować działania jakie są wykonywane w ramach reklamy, wskazać ewentualne błędy i znaleźć rozwiązanie problemów. Z reguły to skutkuje obniżeniem kosztów prowadzenia kampanii


wicehrabia

Napisano 15 październik 2019 - 12:47

Dobra reklama nie jest zła.


grupaoem

Napisano 15 październik 2019 - 11:58

Ogólnie to podstawą jest dobrze przygotowana strona internetowa. Najlepiej taka, żeby osoby wpisujące w Google np. księgowość warszawa znaleźli odpowiednie na niej treści. Następnie pozycjonowanie strony internetowej oraz reklama za pomocą linków sponsorowanych powinny pozyskać nowych klientów. Najważniejsze na stronie są treści, i jeżeli nie mamy odpowiednio stworzonej strony to musimy się liczyć z tym, że każda forma reklamy może być droga i nieskuteczna. 


alf

Napisano 04 październik 2019 - 07:18

Polecam skupić się na marketingu internetowym, na przykład na pozycjonowaniu stron. Do tego potem dodałbym marketing szeptany, czy fanpage. To na pewno przyniesie oczekiwane efekty.

 

Oczywiście masz fan page na facebooku? Obecnie bardzo wiele osób korzysta z portali społecznościowych tak więc prowadzenie własnego fan page na facebooku oraz częste aktualizowanie go daje bardzo dobre efekty.

 

Zerknij sobie tutaj;

http://skawina.eu/re...-sie-najlepiej/

 

Na stronie jest sporo porad jak reklamować niewielką firmę. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)