Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Reklama strony www


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

upvod

Napisano dziś, 12:00

Jeżeli masz już dobrą stronę pod kątem technicznym i wizualnym to musisz również skupić się na pozycjonowaniu i optymalizacji. Warto zrobić social media używane dla danego kraju (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Wykop)


DamianoKret

Napisano 17 styczeń 2021 - 18:19

Oczywiście zgodzę się z kolegami, że pozycjonowanie oraz reklama PPC jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach. Niemniej jednak nie można zapominać o social proof, które pozwoli naszym klientom podjąć właściwe dla nas działania bez większego namysłu. Przykładowym aspektem na który zerkają kliencie przed zakupem to social media i popularność w nich danej firmy. Warto aby liczba Instagram likes nie było równa zeru i tak samo jeśli chodzi o Followersy czy polubienia na Facebooku. Inwestycja kilkudziesięciu złotych da nam o wiele lepszą prezencje. 


altmedia

Napisano 15 styczeń 2021 - 13:14

Dzień dobry

 

Dobre linkowanie do strony z "mocnych stron. Pomocne będą dedykowane systemy gdzie można kupić linki, czy artykuły sponsorowane, np. https://linkhouse.co/ i https://www.whitepress.pl/ Osoboście mogę opublikować artykuł za niewielkie pieniądze w portalu miejskim: https://www.wyszkow....i-sponsorowane/


pawel36

Napisano 07 styczeń 2021 - 13:35

Każdy, kto myśli o założeniu własnej działalności, ale nie chce mu się tracić czasu w urzędach na załatwianie pełnej dokumentacji i wszystkich papierkowych formalności może nabyć gotową spółkę w Optioffice. Prowadzimy sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolekNasze gotowe spółki posiadają czystą historię, nie są zadłużone, nie mają żadnych zobowiązań handlowych ani finansowo-gospodarczych, posiadają pełną dokumentację, kapitał początkowy i są zarejestrowane pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w Warszawie. Mają numery KRS, NIP, REGON i VAT oraz szeroki wybór kodów PKD. Gotowa spółka to szansa na błyskawiczne wejście na rynek. Transakcje są potwierdzone aktem notarialnym i przebiegają zgodnie z prawem. Zapraszamy do kontaktu Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek


JarekDon

Napisano 12 grudzień 2020 - 23:15

W mojej opinii jeżeli szukacie profesjonalnego wsparcia w zakresie skutecznych działań marketingowych to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na instagram like które pozwolą Wam skutecznie się rozwijać i cieszyć zarówno wygodą, jak i szybkością w dotarciu do nowych klientów poprzez SocialMedia. 


Forumowicz84

Napisano 01 grudzień 2020 - 23:07

Reklama to jedno, ale pamiętajcie przede wszystkim o tym, aby sprawdzać postępy i skuteczność takiej reklamy. Powinniście zerknąć sobie na stronę https://adcookie.pl/...-wyniku-google/ gdzie znajdziecie sobie w tym temacie szczegółowe informacje. Wydaje mi się, że jak najbardziej trzeba z nich sobie krozystać.


Robert7979

Napisano 09 listopad 2020 - 19:43

Postaw na Ads :-)


Annaherera0307

Napisano 16 październik 2020 - 09:00

Jaki rodzaj gier lubisz? Lubię wiele gier, ale ostatnio nie mam dość siły, by grać. Ale zawsze chcę usłyszeć kilka wiadomości ze świata eSportów. I właśnie dlatego jestem podpisany na https://pl.egamerswo...nship-4JyBUuVCd. To jeden z najlepszych portali poświęconych wszechświatowi eSportów!


r.glap

Napisano 15 październik 2020 - 07:41

Aktualnie konieczne jest połączenie pozycjonowania (SEO) i zadbania o to, aby doświadczenia użytkownika (UX) na stronie były pozytywne. Tylko to zagwarantuje nam wysoki poziom widoczności i konwersji. Jeśli dodamy do tego jeszcze wysokiej jakości i ciekawe działania w mediach społecznościowych mamy szansę na rozbicie banku. Działaniami SEO i UX (SEO+UX=SXO) zajmuje się pierwsza agencja SXO w Polsce - Semcore. 


Wojtek541

Napisano 12 październik 2020 - 07:23

W mojej opinii jeżeli jednocześnie zależy Wam na rozwoju Waszych Social Mediów w tym również profili na TikToku to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na - https://lajkiinsta.p...rwujacy-tiktok/gdzie kupicie obserwujących i tym samym skutecznie rozwiniecie swój profil oraz wpłyniecie na lepsze zasięgi!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)