Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Praca za granicą, tak czy nie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Torcik66

Napisano 28 lipiec 2020 - 10:52

Jeśli o mnie chodzi to uważam, że warto postawić na Holland Contracting https://hollandcontracting.pl/ ze względu na to, że są bardzo dobrze działającą agencją pracy właśnie na Holandię, a ja nie miałam tam znajomych oraz rodziny więc potrzebowałem dodatkowej pomocy i to się udało. Jestem tutaj już od pół roku, zarobki całkiem fajne i pewnie jeszcze trochę sobie zostanę dorobić :)


sarakolo

Napisano 27 czerwiec 2020 - 08:56

Na pewno wyjazd za granicę daje lepsze możliwości zarobkowe, niż praca w Polsce. Fajna opcja, kiedy potrzebujecie szybko się dorobić, żeby np. wybudować dom. Mogę polecić Wam fajną firmę przewozową do Anglii http://evobus-anglia.pl/


zimbol

Napisano 29 maj 2020 - 13:38

Nie tylko pracując za granicą można sporo zarobić, ja od jakiegoś czasu korzystam z portalu https://www.escort.pl/ i z tego co widzę panie do towarzystwa też sporo sobie zarabiają. Myślę, że z takiej opcji zarobku każdy byłby zadowolony. 


Krami

Napisano 19 maj 2020 - 11:58

Praca za granicą nadal jest bardziej opłacalna niż w kraju, ale możesz to zbilansować, pracując na etacie w Polsce i realizując jakąś pracę dorywczą. Ja np tak robię i zarabiam w internecie. Głównie są to bonusy za różne aplikacje internetowe. Teraz dostałem 30 euro od Bitwali. Mieli dobre opinie, a ja znalazłem stronkę z przeróżnymi metodami zarobku, gdzie była świetna instrukcja jak założyć konto w Bitwali. Założyłem i nie żałuję. Jeśli ktoś też chciałby zarobić wysyłam linka

Nie udało Ci się dodać linka, ale to może ta sama stronka z której skorzystałem osobiście? https://mobilnezarab...a-za-polecenie/


Napisano 19 maj 2020 - 11:54

Praca za granicą nadal jest bardziej opłacalna niż w kraju, ale możesz to zbilansować, pracując na etacie w Polsce i realizując jakąś pracę dorywczą. Ja np tak robię i zarabiam w internecie. Głównie są to bonusy za różne aplikacje internetowe. Teraz dostałem 30 euro od Bitwali. Mieli dobre opinie, a ja znalazłem stronkę z przeróżnymi metodami zarobku, gdzie była świetna instrukcja jak założyć konto w Bitwali. Założyłem i nie żałuję. Jeśli ktoś też chciałby zarobić wysyłam linka:
 


simarter55

Napisano 18 maj 2020 - 20:51

Moim zdaniem o wiele lepszym rozwiązaniem jest praca w kraju


Martyneczka

Napisano 14 maj 2020 - 09:17

To wszystko zależy, jak sprawa wygląda z Twoimi kwlaifikacjami. Co potrafisz robić, jak wygląda u ciebie z barierą językową.  Na pewno moim zdaniem zawsze większe pole do popisu mają panowie na takie stanowisko, jak drukarz, czy np pracują na rafinerii. co do agencji jeśli chodzi znalezienie pracy to polecam zajrzeć tutaj  https://www.globelus.plDużo tutaj jest tych ofert. I to dość atrakcyjnych.


KapitanMarek

Napisano 14 kwiecień 2020 - 09:52

Jeśli ktoś zastanawia się o pracy w Anglii to warto wyrobić tzw. kartę cscs http://testycscs.pl/ żeby móc pracować na różnych stanowiskach.


Monkey_Funcky

Napisano 05 marzec 2020 - 08:31

Holandia jest kierunkiem często wybieranym przez tych Polaków, którzy chcą się rozwijać i zarabiać lepsze pieniądze. Dla tych, którzy rozważają taki wyjazd, pomoże ta strona www, gdzie znajdziecie najważniejsze informacje z zakresu rynku pracy, oraz inne wiadomości, które pozwolą wam się zaaklimatyzować.


Agatka_Lomska

Napisano 02 marzec 2020 - 11:47

można poszukać pracy w kraju np. http://gowork.pl/praca/siedlce;l masz większą szanse, i mniejsze straty jak nic nie dostaniesz gdy wyruszysz w podróż


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)