Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: biuro projektowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

monroe96

Napisano 21 czerwiec 2021 - 14:56

Ja polecam sprawdzonego architekta wnętrz z M99 Design. Firma proponuje ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Moje mieszkanie zaaranżowane według ich projektu wywołuje efekt WOW u każdego kto mnie odwiedza.

Dobry projektant jest zawsze w cenie, ale ja próbuję sama, bo obawiam się, że niestety, ale inaczej sobie nie poradzę finansowo. Dobrze, że w sieci mam takie https://www.pinesska...ednorodzinnego/ pomoce, to nie będzie źle. Jakoś sobie poradzę.


Ela78

Napisano 19 czerwiec 2021 - 08:04

Wygodne wnętrze mieszkania to marzenie większości z nas. Funkcjonalna kuchnia, łazienka i przestrzeń dzienna zapewnia pełen komfort podczas wykonywania codziennych czynności. Podstawą udanej aranżacji zawsze jest przemyślany projekt – dopasowany do potrzeb i stylu życia. Ja zdecydowałam się na ofertę https://projektowani...etrz-online.pl/ zdecydowanie wolę by osoba z doświadczeniem zaprojektowała mi wnętrze domu.


Open Bankier

Napisano 12 kwiecień 2021 - 13:19

Jak dla mnie dość ciekawy jest ten projekt https://www.mgprojek...senka-wariant-d

Wiadomo, że każdy patrzy na różne aspekty domu i jego otoczenia! Architekci z MG Projekt, na pewno są pomocni i dobrze się z nimi współpracuje  ;)


Napisano 28 luty 2021 - 21:40

Ja polecam sprawdzonego architekta wnętrz z M99 Design. Firma proponuje ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Moje mieszkanie zaaranżowane według ich projektu wywołuje efekt WOW u każdego kto mnie odwiedza.


rei

Napisano 30 październik 2020 - 20:57

Patrząc na stronę https://www.mgprojek...y-duzych-domow muszę stwierdzić, że świetne projekt oferuje firma MG Projekt. Tam można znaleźć naprawdę coś co robi wrażenie. Coś co  w przyszłości będzie funkcjonalnym, ładnym ładnym domem. Sami sobie sprawdźcie...


fashion.victim

Napisano 01 październik 2020 - 09:58

Takich firm raczej nie brakuje.


Napisano 30 wrzesień 2020 - 13:39

nie pamiętam jak to biuro się nazywało ale zaprojektowali mi łazienkę marzeń i podsunęli pomysł na montaż biobidetu na sedesie zamiast takiego wolnostojącego bidetu. posłuchałam ich rady i do dziś nie żałuje zakupu 


yossidar

Napisano 20 wrzesień 2020 - 10:44

Jeśli szukasz firmy, w której zdecydujesz się zamówić projekt domu, biura lub mieszkania , proponujemy zwrócić uwagę na naszą pracownię MGArchitekci.
Oferujemy pełen zakres prac i realizujemy projekty o dowolnej złożoności.

Możesz zamówić u nas niedrogi projekt wnętrz mieszkania, domu lub biura w dowolnej konfiguracji. Na przykład możemy przygotować tylko uproszczoną wersję czyli, minimalny zestaw rysunków dla wykonawców, lub wykonamy pełny szczegółowy projekt. Ta ostatnia opcja maksymalnie uprości prace wykończeniowe, ponieważ będzie obejmowała dobór wszystkich materiałów wykończeniowych, przestrzenną wizualizację wnętrza, pozwalającą zobaczyć przyszłe pomieszczenie we wszystkich szczegółach na monitorze komputera - robimy też panoramy 360°.

Zwracając się do nas z zamówieniem projektu, zyskujesz następujące korzyści:

• wysoka efektywność pracy, dzięki szerokiej kadrze doświadczonych fachowców;

• jakość projektu, który nie będzie budził pytań ze strony wykonawców;

• przystępne ceny usług.

Nasi specjaliści aktywnie pracują w ścisłej współpracy z klientem i są gotowi do realizacji pomysłu o dowolnym stopniu skomplikowania, urzeczywistniając w projekcie wszystkie życzenia klienta.

mgarchitekci-architekt-wnetrz-warszawa00

Zachęcam do zobaczenia kilku realizacji na naszym kanale YOUTUBE!
 


Hedwig

Napisano 01 wrzesień 2020 - 17:58

Gdyby jednak potrzebował ktoś jakiegoś biura projektowego w Małopolsce, to polecam zapoznać się ze stroną https://biurokonstruktor.com.pl/, bo oferta jest jak najbardziej atrakcyjna. W przypadku projektów domów jednorodzinnych i nie tylko, bardzo ważne jest korzystanie z pomocy firm, które faktycznie znają się na rzeczy.

 

;)


kozlowskiczeslaw1

Napisano 07 sierpień 2020 - 10:54

Jeżeli szukasz biura projektowego od projektowania ogrodów, to zdecydowanie warto skorzystać z pomocy https://verdeart.pl/. Mają duże doświadczenie w tego typu usługach, duże portfolio klientów. Myślę, że warto spróbować!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)