Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Sklep internetowy - tworzenie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Kowalczuk

Napisano 14 wrzesień 2020 - 12:45

W lwiej części przypadków platforma ma marginalne znaczenie. Istotne jest przygotowanie odpowiedniej prezentacji produktu. Ja zaczynałem bazując na tym, co oferował mi hurt bielizny. Istotny był skrypt PrestaShop. Integracja z bazą produktów nie była droga.


AlicjaM

Napisano 11 wrzesień 2020 - 14:55

Nigdy nie prowadziłam sklepu internetowego, natomiast coraz poważniej się nad tym zastanawiam. Nie wiem tylko, czy raczej lepiej sprzedawać gotowe produkty, kupione np. w hurtowni, czy jednak ciekawszą opcją jest postawienie na rękodzieło, bo bardzo lubię tworzyć — szyć, malować, robić biżuterię itp. :) 


Naster

Napisano 11 wrzesień 2020 - 14:51

Jakiś czas temu dowiedziałem się ze strony https://shopelo.pl/j...y-z-odzieza.phpjak otworzyć sklep internetowy z odzieżą, ta opcja jest bardzo prosta, wystarczy mieć klientów i biznes będzie się kręcił. 


Adammer

Napisano 11 wrzesień 2020 - 10:00

Sklepy w modelu SAAS są dobrą opcją dla osób chcących przetestować możliwości dropshippingu w sieci. Co więcej, większość firm oferuje X-dniową wersję testową gotowego sklepu na próbę dla nowych użytkowników. Co stoi na przeszkodzie żeby spróbować? :) Ja korzystając z oferty od takedrop nie robiłem sobie większych nadziei, a po okresie próbnym wykupiłem abo na pół roku.


jaguar87

Napisano 03 wrzesień 2020 - 18:27

Zdecydowanie, posiadanie własnego sklepu internetowego, to bardzo dobry pomysł a jak rozważcie założenie sklepu internetowego opartego o model dropshipping, to powinieneś odwiedzić tę stronę https://www.cstore.p...ep-dropshippingi poznać oprogramowanie CStore. 


klaudiazetka

Napisano 02 wrzesień 2020 - 18:56

Własny sklep internetowy to dobry pomysł!


mlodzikodia

Napisano 14 sierpień 2020 - 16:09

Własny sklep internetowy z ubraniami to wspaniały pomysł na pozyskanie nowych odbiorców zwłaszcza że jesteś w stanie go zaraz założyć dodatkowo w którym jesteś w stanie zaoferować fantastyczne ubrania i obuwie w świetnej kategorii oraz atrakcyjnej cenie. Jeżeli nie masz pojęcia w jaki sposób otworzyć sklep internetowy z odzieżą to napisz do nas i podpowiemy jak prosto otworzyć własny sklep internetowy z odzieżą który uruchomisz łatwo i skutecznie.


mtzd

Napisano 24 czerwiec 2020 - 06:24

Najpopularniejszy i najbardziej uniwersalny z polskich systemów jest na pewno Shoper. Doprecyzuj jeszcze, czy potrzebujesz integracji z jakimś systemem magazynowo- księgowym, a jeżeli tak, to z jakim?

 

Inne opcje to

woocommerce

presta

magento

drupal

 

Najlepsze i najszersze porównanie znajdziesz na tej stronie: https://darmowy-cms....-internetowego/ Opisane jest tutaj, jakie są najlepsze platformy do otwarcia własnego sklepu internetowego. 


osoba z polski

Napisano 08 czerwiec 2020 - 20:48

są dostępne przecież skrypty cms, i to darmowe jak np. wordpress. można zainstalować na stronie i dostosować samodzielnie. to proste jest.
sam nie korzystałem z takich rozwiązan, ale wiem, że są. warto potestowac stabilnosc takiego skryptu, czy np nie spadnie z rowerka, ale nie powinno. wystarczy na bieząco aktualizowac wtyczki i robić backupy bazy mysql(co kilka dni lub co tydzien) i powienno byc dobrze


Wojtek541

Napisano 08 czerwiec 2020 - 13:49

Akurat tworzenie sklepu internetowego nie musi być drogie bo m.in wybierając pakiet od redcart https://redcart.pl/pakiety-cenowe będziecie mogli sprzedawać swoje produkty, ale również skorzystać z integracji dropshippingowych którym mają naprawdę sporo (wraz z aktualizacjami stanów magazynowych itd), a do tego można liczyć na pełne wsparcie obsługi technicznej jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek wątpliwości.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)