Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Sklep internetowy - tworzenie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pawelszabla

Napisano 20 luty 2020 - 12:03

Praktycznie całą bazę wiedzy, jak to nazywam o produktach i kontrahentach mam w www.lomag.pl i sobie rozszerzyłem niektóre pola o kluczowe informacje o promocji, czy cechach rozliczenia. Bardzo uproszczona gospodarka magazynowa, dokumenty spoko można zaprojektować i nawet uwzględnić coś ze strategii identyfikacji wizualnej, jeżeli jesteś na takim poziomie.


ITPStudio.pl

Napisano 27 styczeń 2020 - 10:22

Jeśli jesteśmy początkujący w e-handlu to na pewno warto skorzystać z gotowych platform, szczególnie oferowanych przez wyspecjalizowane i doświadczone polskie firmy. Jest to o tyle ważne, że w ten sposób zyskujemy solidnego partnera, który jest na bieżąco z trendami, przepisami prawa i potrzebami użytkowników. Niezbędne jest też wsparcie techniczne ponieważ sklepy to bardzo rozbudowane i złożone systemy i w razie usterek trzeba mieć osobę do której można się zgłosić.
Zachęcamy też do lektury: https://itpstudio.pl...o-e-sklepu.html


Aniszym

Napisano 25 styczeń 2019 - 23:34

Sklepy z małą ilością produktów i niską częstotliwością aktualizacji asortymentu, bez problemu są prowadzone tylko przez właścicieli. 


ydzik

Napisano 25 styczeń 2019 - 15:10

Dużo lepszym rozwiązaniem jest zlecenie tego odpowiedniej firmie, która ma w tym doświadczenie. Postawią oni sklep na Prestashopie, dostaniemy wszelkie dostępy, wszystko będzie idealnie zoptymalizowane. Samemu niestety ciężko cokolwiek zdziałać, efekty nie beda zadowalające. Kiedy postawimy sklep to wystarczy już tylko zgłosić się choćby do http://www.s90.org.pl/ i niech oni już wdrożą odpowiednią strategie marketingową aby zacząć zarabiac na sklepie.


versia90

Napisano 05 grudzień 2018 - 01:10

Mysle ze fajna nisza na ten moment to odziez medyczna, spore marze i mala konkurencja tzn jest pare sklepow tutaj odzież medyczna


kolorowazelka

Napisano 26 listopad 2018 - 12:26

Widziałam darmowe szablony w sieci, wszystko zależy na tym co konkretnie was interesuje


kmartak

Napisano 12 listopad 2018 - 06:10

Wszystko zleży jak duży jest twój sklep jak mały to można się bawić samemu jak duży to warto od razu pomyśleć o jego pozycjonowaniu i od razu go pod to zoptymalizować. My zleciliśmy to odpowiedniej firmie, która wszystko zrobiła za nas teraz działamy sami. 

 

 

 

 

__________________________

https://gdanskhydrau...p-hydrauliczny/


Napisano 06 listopad 2018 - 16:54

ja mogę Ci polecić pearbrand.pl, specjalistów od tworzenia sklepów internetowych


jacekwi

Napisano 25 październik 2018 - 07:53

Mój sklep https://medyczny-rzeszow.pl/jest postawiony na Red Carcie. Masz tam cennik miesięczny i roczny - raczej na miesiąc szkoda brać, chyba że dla testu !

 

Ogólnie wszystko chodzi jak trzeba, choć jak chcesz jakieś zmiany czy pomoc to trzeba dodatkowo płacić oczywiście jak coś wyniknie z ich winy to naprawy są za darmo ! Fajnie nawet się pozycjonuje ten sklep, dlatego nic nie zmieniam !


luke45

Napisano 23 październik 2018 - 08:14

Lepiej zlecić to specjalistom.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)