Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Imprezy firmowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

wicehrabia

Napisano 19 styczeń 2018 - 12:38

Dobra impreza firmowa nie jest zła.


wendi

Napisano 20 grudzień 2017 - 07:16

My mieliśmy ostatnio najlepszą imprezę integracyjną :D szef zorganizowal nam warsztaty kulinarne z Twój kucharz. Bylismy dobrani w kilku osobowe zespoly i pichciliśmy, naprawdę super sprawa, ja bym to jeszcze chętnie powtórzyła :D


alf

Napisano 01 grudzień 2017 - 09:54

Polecam w cieplejsze dni paintball. Szczególnie jeśli osoby w firmie lubią aktywny wypoczynek. W zimniejsze dni warto jest zarezerwować jakiś wygodny hotel spa.

 

Jeśli chcecie imprezę czyms ubarwić to można zastanowić się nad pokazem pirotechnicznym:

https://www.piroskle...-pirotechniczne

 

Można zatrudnić ekipę, która sama taki pokaz pirotechniczny przygotuje. Ewentualnie zakupić zestaw do samodzielnego pokazu. Nie jest to wbrew pozorom takie problematyczne. 


Napisano 20 listopad 2017 - 20:54

Jeśli chodzi o miejsce do organizacji imprezy firmowej to polecam Zajazd u Przemka w Zgierzu. Znajdują się tam dwie duże sale - Kryształowa i Brylantowa oraz mniejsze sale na małe imprezy okolicznościowe. Jedzenie jest przepyszne i różnorodne. Dużym plusem jest możliwość noclegu dla gości w Hotelu Diament.


Azares

Napisano 20 listopad 2017 - 12:59

Witam serdecznie potrzebny mi jakiś sprawdzony zespół eventowy , mam do zorganizowania imprezę firmową i właśnie ma być zespół. Będę wdzięczny za polecenie kogoś sprawdzonego.  Z góry dzięki za pomoc. 


cris02

Napisano 07 listopad 2017 - 10:24

My ostatni taki wyjazd firmowy - integracyjny mieliśmy na kaszuby, do Ośrodka Debrzyno. Miejsce naprawdę super na takie wyjazdy, bardzo fajnie spędziliśmy wszyscy czas :)


Astarr

Napisano 07 listopad 2017 - 09:44

Witam serdecznie, niedługo i u mnie będzie impreza firmowa i zastanawiam się czy warto zamówić catering dietetyczny wrocław cena jest dobra i myślę czy takie coś będzie dobrym rozwiązaniem, jak myślicie? Warto? Czy lepiej postawić na standardowe rozwiązania? 


Monkey_Funcky

Napisano 06 listopad 2017 - 13:23

fajne sa takie imprezy, zawsze można się jakoś rozerwać i spędzić miło czas z ekipą.


patiks

Napisano 06 listopad 2017 - 09:31

Patrzcie tutaj - https://www.zielonap...ta_dla_firm.php

Co o tym sądzicie? No i właśnie tak powinna wyglądać integracja. Warto żeby składała się ze wszystkiego, co przyjdzie nam na myśl, a ludzie powinni mieć po prostu zapewnione przeróżne atrakcje.

Integracja ma przebiegać po prostu tak, żeby wszyscy byli zadowoleni.

Ludzie maja wracać ze wspomnieniami, a nie z wizją tego, że szef po raz kolejny na wszystkim oszczędzał ;-) 


Sasza

Napisano 23 październik 2017 - 13:42

Kiedy już znajdziecie odpowiednie miejsce na imprezę czy szkolenie warto zastanowić się dość poważnie nad wyborem profesjonalnej osoby do ich prowadzenia.To bardzo ważne,kto dane szkolenie prowadzi,jak to robi i czy trafia to do odbiorcy.Najważniejsze by wybór padł na osobę po szkołach,szkoleniach z zakresu współpracy z osobami o różnej osobowości,osoby która nie ma oporów do wystąpień przed dużą grupą,jest asertywna i śmiała.Taką szkołą jest Ster,szkoła trenerów,dzięki której jej absolwenci to ludzie przed którymi otwierają się drzwi do świata trenerskiego i którzy otrzymują rekomendację trenerską Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.Więcej na ten temat znajdziemy na blogu http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)