Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Imprezy firmowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kaja.idzi

Napisano 31 marzec 2019 - 17:56

My zawsze imprezy firmowe organizujemy sami, oczywiście zlecamy na zewnątrz catering, wypożyczamy też sprzęt taki jak nagłośnienie - korzystamy z oferty tej firmy http://www.3tech.pl/...pozyczenia.html. Wszelkie atrakcje też załatwiamy z zewnątrz, natomiast robimy to wszystko we własnym zakresie. Bez jakiejś agencji eventowej czy czegoś w tym stylu. 


Napisano 29 marzec 2019 - 02:38

Na imprezy firmowe czy wyjazdy integracyjne polecam pracownię Artis z Krakowa. Sama miałam przyjemność widzieć efekty ich pracy, podczas wyjazdu w góry w ramach integracji w mojej firmie. Wynajęcie takiej agencji to chyba najlepszy sposób, bo samemu ciężko trafić tak, żeby każdemu dogodzić


Alicjaxxx

Napisano 18 grudzień 2018 - 09:27

Jeśli stawiacie na super zorganizowaną imprezę firmową, to ja szczerze polecam http://www.wiktorowo.com/. Przemiła atmosfera :) Był perfekcyjnie przygotowany wieczór Hollywood, pierwszy raz brałam udział w czymś takim, ale to był niezapomniany wieczór. Do tego przepyszne menu. Po prostu warto było tam jechać.


RobertiPatrycja

Napisano 30 listopad 2018 - 10:49

Mieliśmy świetnych przewodników po Pradze od http://imprezy.biz.pl/. Połączyliśmy jakby dwa biura turystyczne. Jedno nas dowoziło, drugie zapewniało już obsługę na miejscu. Prom jednak lepiej się wywiązało, bo super prowadzą imprezy i człowiek żałował, że musi wracać do domu. To pokazuje klasę wydarzenia.


idra12

Napisano 28 lipiec 2018 - 10:32

Jeśli szukasz jakiejś ciekawej atrakcji to mogę polecić pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego- mistrza Polski freestyle football. Jest niesamowity :) Sztuczki są ciekawe, oryginalne i na wysokim poziomie. Cały występ wywołuje ogromne wrażenie. Nikomu nie będzie się nudziło http://kojakfree.com


DariuszP

Napisano 15 maj 2018 - 20:31

Nam firmowy event organizowała Śląska Agencja Koncertowa http://artystyczna.pl/ i  100% profesjonalizmu, fajnie wszystko  wyszło. Firma organizuje wykonawców, pilnuje cateringu i wynajmu sali a także zajmuje się prowadzeniem imprezy i obsługą techniczną.  Takie kompleksowe podejście jest najlepsze. My bardzo się cieszymy, ze udało nam się na nich właśnie trafić.


kolorowazelka

Napisano 14 maj 2018 - 10:33

A może w okolicy zamku w Olsztynie? Pięknie tam :)


mtzd

Napisano 14 maj 2018 - 09:17

Jest wiele możliwości urozmaicenia imprezy firmowej. Wiele osób wybiera standardową opcję. Czyli wynajęcie pokoju w hotelu, wieczorem jakiś poczęstunek czy alkohol Jednak można to zorganizować zupelnie inaczej:

 

paintball tradycyjny

paintball laserowy

escape room

ewentualnie skoki spadochronowe w tandemie:

http://gorzowwielkop...rt,t,id,tm.html

 

Aktualnie aby skoczyć nie trzeba mieć przeszkolenia. 


patiks

Napisano 09 maj 2018 - 07:13

Patrzcie tutaj - https://www.zielonap...ta_dla_firm.php

Zielona Polana jest cudownym miejscem pod takie imprezy. Ogarniecie tam wszystko.

Ogólnie - wysoki standard, super kuchnia.

Plusów wiele - popatrzcie na sam program.

Gdzie zostanie wam zapewniona taka liczba atrakcji? No właśnie - w zasadzie to nigdzie. 


Wiktorka

Napisano 07 maj 2018 - 13:32

Bardzo często jest tak, że ludzie sami sobie organizują wszystko. Nastarasz się, nastarasz a potem... wszystko zależy od tego, czy się w firmie lubią, czy jest alkohol (a także, czy nie ma go za dużo - to też ważne). Atrakcje są ok, ale zawsze jest tak, że komuś coś nie będzie pasowało... nie da sie dogodzić wszystkim. Można więc postawić np. na kręgle zabrać potem ekipę gdzieś na pizzę, firmowe piiwo i też bedzie fajnie :) 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)