Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Imprezy firmowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

gregory43

Napisano 04 wrzesień 2019 - 19:58

Organizacja imprezy firmowej to nie tylko alkohol, jakiś występ itp... Tego typu imprezy warto organizować i powierzać ich przygotowanie firmie z doświadczeniem na stronie -  http://www.organizatorzyimprez.pl/- agencje eventowe organizują wiele różnego rodzaju imprez.


dancewithhim

Napisano 04 wrzesień 2019 - 11:19

Ja sama uważam, że jest to bardzo przydatne organizować takie imprezy, bo wtedy pracownicy zupełnie inaczej na siebie patrzą, stają się sobie bliżsi, mają jakieś wspólne wspomnienia i temat do rozmów, co później przekłada się na atmosferę w pracy. Tyle, że u nas w firmie, ogranicza się to tylko do okolicznościowych imprez, takich jak Wigilia i urodziny firmy :/ Tak wiec nie za ciekawie.

 

Ogólnie w poprzedniej firmie imprezy były organizowane przez nich:

http://www.chillieve...zy-integracyjne

 

I wszystko było o wiele ciekawsze i o wiele lepiej rozplanowane. 


michel55

Napisano 14 sierpień 2019 - 23:06

Też myślę, ze lepiej aby firma z zewnątrz robiła.


MireczekW

Napisano 14 sierpień 2019 - 16:59

Dobrze jest zorganizować coś bardziej pomysłowego, oryginalnego niz tylko wspólne picie. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem będzie organizacja takiej imprezy firmowej w studiu kulinarnym CulinaryOn  , które otwiera się we Wrześniu. W kilku innych krajach już bardzo aktywnie działa. Nie od dziś wiadomo, że dobra zabawa i gotowanie zbliża ludzi więc na imprezę firmową to strzał w 10. 


Fizo

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:31

Integracja na łonie natury, w namiotach, drewnianych altanach jest udana. I człowiek odpocznie na świeżym powietrzu :)


Aligru

Napisano 30 lipiec 2019 - 15:41

Dokładanie. Nie warto podejmować się organizacji wyjazdu integracyjnego przez osobę wewnątrz, ponieważ może być to dla niej stresujące i sama nie będzie czuła się dobrze. Poza tym wyjazd powinien być zaplanowany w pełni profesjonalnie w programie musza być dodatkowe atrakcje. Na https://bissole.pl/w...cyjne-dla-firm/ można poczytać na ten temat :)


luke45

Napisano 15 lipiec 2019 - 12:31

Wyjazdy integracyjne to teraz standard w firmach. Najczęściej decydują się na nie korporacje, chociaż nie tylko. Najczęściej zleca się zaplanowanie takiego wyjazdu firmom, które się na tym znają i zajmują na co dzień. Na http://hotmoney.pl/i...wyjazd-firmowy/ opisano jak w ogóle można taką imprezę rozliczyć.


pepke

Napisano 29 maj 2019 - 07:00

Dwa najwazniejsze aspekty o których warto jest pamiętać organizując taką imprezę

 

Miejsce wydarzenia - dobrze jeśli impreza odbywa się w miejscu przygotowanym do takich imprez jak również jeśli dojazd jest bezproblemowy ( nie polecam również organizowania imprez w miejscu pracy ludzi bo przez to nie będą mogli się wyluzować)

 

Jak również katering. Większość osób zwraca uwagę na to czy na imprezie jest dobre jedzenie czy nie. Ze swojej strony polecam tę firmę:

http://kscc.pl

Doświadczona firma z dużym doświadczeniem. 


majowab87

Napisano 25 maj 2019 - 14:09

Jeśli chodzi o catering dla firm, to polecam serdecznie firmę Grupa RSVP :) Przepyszne jedzenie i super obsługa! Nasi goście zawsze są bardzo zadowoleni z jedzenia :) A trochę tych eventów biznesowych robimy :) 


Aligru

Napisano 23 maj 2019 - 10:11

Takie eventy warto zlecać profesjonalnym firmom, które dopną wszystko na ostatni guzik, polecam sprawdzić firmę, która zajmuje się imprezami i wyjazdami integracyjne: https://bissole.pl/w...cyjne-dla-firm/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)