Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Praca za granicą


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

G0siaa

Napisano 12 luty 2020 - 19:02

Ja pracuję od ponad roku w Niemczech jako opiekunka. Jestem bardzo zadowolona. W Polsce bywam co drugi miesiąc. Zazwyczaj podróżuję busami firmy www.kraft-bus.com.pl. Jest to zdecydowanie najszybsza i najtańsza forma transportu. Myślę, że praca za granicą daje dobrą możliwość lepszego zarobku i odłożenia na upragniony cel.


aniolek

Napisano 12 listopad 2019 - 15:02

Osobiście uważam, że praca za granicą daje ogrom możliwości i na pewno warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie. Na stronie: https://meinpersonal.pl/ znajdziecie oferty sprawdzonej przeze mnie agencji pracy. Jeżeli marzy Wam się dobra praca w Niemczech to z pewnością będziecie zadowoleni. Mam nadzieję, że komuś z obecnych tutaj forumowiczów przydadzą się te informacje.


Napisano 09 wrzesień 2019 - 09:54

Podjęłam decyzję, w następnym tygodniu wyjeżdżam do Niemiec, wstąpiłam już w szeregi opiekunek laxo care, przeszłam kurs niemieckiego i teraz czekam na wyjazd. Nie wiem jak to będzie, mam nadzieję, że podopieczny będzie w porządku i rodzina również. Mam obawy, wiadomo na moim miejscu każdy, by je miał. Wierzę jednak, że będzie dobrze. 

 

abi ubu

Napisano 22 sierpień 2019 - 15:52

Jeżeli myślimy o pracy w innym kraju, to warto już przy wyborze studiów myśleć o obraniu odpowiedniego kierunku. Taką możliwość daje między innymi WSZiB.  Finanse korporacji studia przygotują nas do zostania specjalistą w zakresie międzynarodowych rynków finansowych. 


mleszczak

Napisano 22 marzec 2019 - 17:36

No słuchajcie mój mąż pracuje obecnie w Norwegii i fajne jest to że dostaje od nich zasiłek rodzinny na nasze dzieci które ja wychowuję tutaj. Nie wiedziałam jak się starać o ten zasiłek ale znajoma podesłała mi stronę http://zwrot-podatko...kunczy-norwegia  i tam wszystko przeczytałam, wynajęłam tą firmę.


pieknyolek

Napisano 06 luty 2019 - 15:23

W poszukiwaniach pracowników i pracodawców może wam pomóc strona https://apsprofitpolska.pl/. Sprawdzona i bardzo polecana agencja.


lilu21

Napisano 11 grudzień 2018 - 21:18

Jeśli ktoś z Was szuka ciekawej pracy w Holandii to mogę polecić skorzystanie z usług agencji pośrednictwa pracy In Person. Oferują pracę w różnych branżach - od produkcji po spawaczy i team leaderów. Pracowało mi się z nimi naprawdę dobrze i zawsze znaleźli dla mnie coś atrakcyjnego. :)


Napisano 27 październik 2018 - 21:53

Podnoszą najniższą krajową o kilka złotych ale koszty utrzymania też rosną i to w szybkim tempie. Jak chcę normalnie żyć i odłożyć na emeryturę to muszę jeździć z promedica do Anglii, bo kasa jest nieporównywalnie większa a nawet dają spore premie jak się zostaje tam na święta np


wicehrabia

Napisano 22 październik 2018 - 13:47

A który kraj daje teraz najlepsze perspektywy?


maneula

Napisano 21 październik 2018 - 20:16

na pewno nie jest łatwo podjąć decyzję o pracy za granicą. Jednak pieniądze zarobione za granicą w przeliczeniu na polskie złotówki to nadal jest dużo więcej niż byśmy zarobili pracując w Polsce. Pewne jest to najlepiej pierwszą pracę za granicą podjąć za pośrednictwem jakieś sprawdzonej firmy pośredniczącej. Jeśli chodzi o pracę i Niemcy to polecam firmę Promedica24: http://https://prome...ca-w-niemczech/ Najlepiej sprawdzić oferty zatrudniania w ich stronie internetowej. Są to oferty opieki nad osobami starszymi na terenie Niemiec, Anglii i Polski. Wynagrodzenie zależne jest od zakresu obowiązków i miejsca w którym będziemy pracować. Jeśli porównamy ofertę kilku firm to wydaje mi się że ta ma jedną z lepszych na rynku. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)