Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Praca za granicą


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

lilu21

Napisano 11 grudzień 2018 - 21:18

Jeśli ktoś z Was szuka ciekawej pracy w Holandii to mogę polecić skorzystanie z usług agencji pośrednictwa pracy In Person. Oferują pracę w różnych branżach - od produkcji po spawaczy i team leaderów. Pracowało mi się z nimi naprawdę dobrze i zawsze znaleźli dla mnie coś atrakcyjnego. :)


Napisano 27 październik 2018 - 21:53

Podnoszą najniższą krajową o kilka złotych ale koszty utrzymania też rosną i to w szybkim tempie. Jak chcę normalnie żyć i odłożyć na emeryturę to muszę jeździć z promedica do Anglii, bo kasa jest nieporównywalnie większa a nawet dają spore premie jak się zostaje tam na święta np


wicehrabia

Napisano 22 październik 2018 - 13:47

A który kraj daje teraz najlepsze perspektywy?


maneula

Napisano 21 październik 2018 - 20:16

na pewno nie jest łatwo podjąć decyzję o pracy za granicą. Jednak pieniądze zarobione za granicą w przeliczeniu na polskie złotówki to nadal jest dużo więcej niż byśmy zarobili pracując w Polsce. Pewne jest to najlepiej pierwszą pracę za granicą podjąć za pośrednictwem jakieś sprawdzonej firmy pośredniczącej. Jeśli chodzi o pracę i Niemcy to polecam firmę Promedica24: http://https://prome...ca-w-niemczech/ Najlepiej sprawdzić oferty zatrudniania w ich stronie internetowej. Są to oferty opieki nad osobami starszymi na terenie Niemiec, Anglii i Polski. Wynagrodzenie zależne jest od zakresu obowiązków i miejsca w którym będziemy pracować. Jeśli porównamy ofertę kilku firm to wydaje mi się że ta ma jedną z lepszych na rynku. 


crewforyou

Napisano 18 październik 2018 - 10:31

Dobre oferty mamy tutaj http://www.crewforyou.pl/


Napisano 09 październik 2018 - 07:55

Pracuję już kolejny miesiąc z mg solutions, ostatnio przedłużałem umowę. Uważam, że to jedna z lepszych agencji pracy tymczasowej z jaką miałem okazję współpracować.


wicehrabia

Napisano 06 czerwiec 2018 - 19:07

Ja bym jednak chyba nie wytrzymał na stałe za granicą.


piotrgdansk1

Napisano 17 maj 2018 - 10:52

Nie potrafiłbym wyjechać za granice. Nie potrafiłbym zostawić rodziny i pojechać za pracą. Już chyba wolę tutaj pracować dużo, ale być przynajmniej troszkę w domu.


Arkadiusz Kędra

Napisano 16 maj 2018 - 15:09

W pełni się tutaj zgadzam. Przy czym myślę sobie, że zanim jeszcze postawimy na współpracę z jakąś konkretną agencją, warto porównać kilka propozycji. Bardzo ciekawe są bez wątpienia te, dostępne na http://avanti-medic.eu/ . Łączą się one przede wszystkim z atrakcyjnym wynagrodzeniem, oczywiście legalnym zatrudnieniem i generalnie bardzo fajnymi warunkami pracy. 


PaveloS

Napisano 15 maj 2018 - 14:47

Wiadomo, że zagranicą lepiej się zarabia i wiadomo, że trzeba dobrze sprawdzać agencje z którymi wyjeżdża się do pracy, z mojej perspektywy  zdecydowanie warto. Byłem kilka razy w Niemczech z agencją http://danddpersonal.pl/z Raciborza i jestem zadowolony zarówno z wyjazdów jaki z samej agencji. Wszystko na miejscu tak jak w ogłoszeniu, wyjazd profesjonalnie zorganizowany.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)