Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pożyczka bez BIK, bez KRD i bez zaświadczeń! Wystarczy dowód!


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Aga65

Napisano 10 kwiecień 2020 - 13:11

Tutaj można znaleźć dobre oferty pożyczek https://bit.ly/2ywRtQb. Te wszystkie firmy są bezpiecznie i oferują najlepsze warunki, dostosowane do różnych potrzeb klientów.


JFru2

Napisano 10 kwiecień 2020 - 09:30

Przed wzięciem pożyczki polecam skonsultować się z Doradcą Finansowym Tychy. Bardzo mi pomogli i mogę ich szczerze polecić.


Gustav2

Napisano 06 kwiecień 2020 - 10:35

Jeśli ktoś szuka pożyczki bez BIK, to raczej dlatego, że nie ma szans na kredyt w banku... ;)

Co do samego produktu, to owszem niesie on ze sobą pewne ryzyko, o czym można tutaj przeczytać, jednak w niektórych sytuacjach jest naprawdę ostatnią deską ratunku.


kajtek22

Napisano 12 marzec 2020 - 20:07

Jeżeli aktualnie musisz skorzystać z kredytu gotówkowego to sugeruję wizytę w banku gdyż tam mają najlepsze warunki a pożyczki pozabankowe to wielokrotnie ogromne odsetki i prowizje. Ja w szukaniu opinii na temat kredytów ratalnych korzystam z strony www https://finanfox.pl i niezmiernie polecam

davi

Napisano 07 marzec 2020 - 16:05

Pożyczka bez BIK jest rozwiązaniem, które może doraźnie pomóc w trudnej sytuacji finansowej w przypadku osób zadłużonych. Jednak z drugiej strony należy pamiętać o ryzyku wejścia w pętlę finansową. Polega to na tym, że dłużnik spłaca swoje obecne zobowiązanie finansowe nowym. Najczęściej jednak to nowe zobowiązanie finansowe charakteryzuje się wyższym kosztem, dlatego że pożyczkodawca rekompensuje sobie w ten sposób stosunkowo duże ryzyko niespłacenia długu przez pożyczkobiorcę.  De facto coraz mniej firm udziela takiej pomocy finansowej. Jak wynika z przepisów prawa finansowego, każda firma pożyczkowa ma obowiązek badania zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Stąd też większość instytucje sprawdza ją poprzez weryfikację baz dłużników. Istnieje jednak kilka firm oferujących taki produkt. Ich listę można znaleźć na stronie https://chwilowapozy...zyczki-bez-bik/


Anna Chyc

Napisano 12 luty 2020 - 09:38

Spróbuj wejść sobie na stronę finrada.pl jest tam tak dużo opcji kredytowych, że nie sposób nie znaleźć czegoś dla siebie, polecam.


enzymata

Napisano 24 lipiec 2019 - 07:30

Nie jest łatwo znaleźć ofertę pożyczki, gdy nie chce się, by nie sprawdzano baz. Na szczęście powoli jest takich ofert coraz więcej. Tutaj: https://www.olx.pl/o...19-IDANTDR.html znajdziecie właśnie chwilówkę bez sprawdzania KRD. Zapoznajcie się z ogłoszeniem!


jadźka

Napisano 03 marzec 2019 - 13:10

Jeśli mamy na swoim koncie jakieś pożyczki warto rozważyć możliwość konsolidacji chwilówek kredytem bankowym z dodatkową gotówką.


Napisano 28 luty 2019 - 21:32

Jeśli potrzebujesz kredytu na firmę bez żadnych kontroli to polecam cfh.biz.pl


Napisano 27 luty 2019 - 10:53

Przy wyborze pożyczki pamiętajcie by korzystać z ofert zaufanych podmiotów. Dostęp do nich uzyskacie za pośrednictwem platformy kredytowej Bancovo. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)