Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: pozyczki bez bik


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Adaś2486

Napisano 05 marzec 2020 - 09:38

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.


PiotrD

Napisano 13 grudzień 2019 - 13:25

Zachęcam wszystkich zapoznać się z ofertą firmy Szybka Gotówka. Mimo, że sprawdzają BIK, to biorą też pod uwagę szereg innych kryteriów oceny klienta. Ja od kilku lat biorę u nich pożyczki. 

Arystokratka

Napisano 13 grudzień 2019 - 07:43

Na stronie www możesz dokładniej poczytać, o ofercie parabanków. Wiadomo, są w niej pożyczki bez BIK, ale nie tylko. Może coś innego Cię zaciekawi?


Anna Chyc

Napisano 06 grudzień 2019 - 14:25

Kiedy potrzebuję pożyczki, zwracam się tylko na stronę https://finrada.pl/pozyczki. Znam ten serwis od dawna i jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Zawsze mogę wybrać to, co podoba mi się najbardziej, i załatwienie formalności zajmuje tylko 15 minut.


Gustav2

Napisano 08 listopad 2019 - 09:18

Wiem, że w niektórych przypadkach pożyczka to konieczność, ale te bez BIK są jeszcze bardziej ryzykowne :/


Fizo

Napisano 08 listopad 2019 - 07:17

Może lepiej wyczyścić BIK i szukać tańszych kredytów bankowych, czy warto próbować...? Po kilka wskazówek kliknij tutaj. Pożyczki bez BIK-u to większe ryzyko dla instytucji finansowej i wtedy drogo pożyczają.


Monkey_Funcky

Napisano 04 listopad 2019 - 13:30

Pożyczki bez BIK są możliwe, tylko trzeba wiedzieć gdzie ich szukać i w jaki sposób można je otrzymać. Rozwiązaniem i pomocnym narzędziem w tych poszukiwaniach, z pewnością będzie ta strona, zobacz więcej. To z pewnością pomoże Ci znaleźć miejsce, gdzie otrzymasz pożyczkę bez czasochłonnych formalności oraz sprawdzania zdolności kredytowej.


chwilowka.co.pl

Napisano 20 maj 2019 - 04:30

Pożyczki bez BIK to usługi finansowe, które są bardzo poszukiwane wśród osób zadłużonych. Prawda jest jednak taka, że coraz trudniej znaleźć firmy, które oferują takie pożyczki. Większość instytucji sprawdza obecnie BIK. Co więcej weryfikują one także inne bazy zadłużonych (np. KRD, ERIF). Jeśli na przykład chodzi o firmy działające online, to praktycznie na palcach jednej ręki (no, może dwóch) można policzyć instytucje, które oferują pożyczki bez sprawdzania BIK: Extraportfel, Wandoo, Freezl, ViaSMS to tylko kilka z nich.


maniekwolszczyk

Napisano 19 kwiecień 2019 - 09:37

u mnie takie pożyczki poza bankowe nie wzbudzają zaufania, odsetki wysokie, brak wymagań, nie zdecydowałabym się na taki kredyt gotówkowy

Sam ostatnio się zastanawiałem jak wyglądają tego typu kredyty i jakie trzeba wymagania spełnić. Dobrze to wyjaśnia blog http://roznekredyty.pl/ gdzie porównywane są różnego rodzaju pożyczki bez weryfikacji zdolności finansowej. Mimo wszystko, z tego co udało mi się wyczytać, ustawa antylichwiarska( o niej informacje tutaj) bardzo mocno ograniczyła działania firm chwilówkowych. Większość z nich sprawa jednak dokładnie naszą historię i czasy kiedy szło się z dowodem osobistym i dostawało kredyt minęły. Oczywiście, ze złą historią jest możliwość otrzymania pożyczki, jednak zazwyczaj potrzebujemy gwaranta(poręczyciela) który zgodzi się podżyrować nam kredyt.


kalinowska

Napisano 12 kwiecień 2019 - 07:52

u mnie takie pożyczki poza bankowe nie wzbudzają zaufania, odsetki wysokie, brak wymagań, nie zdecydowałabym się na taki kredyt gotówkowy


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)