Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wlasny dom pod Warszawą


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

elka2002

Napisano 25 kwiecień 2020 - 19:35

Warto zamieszkać na osiedlu Aspen Park pod Warszawą. Miejsce, w którym znajduje się osiedle jest naprawdę wyjątkowe. Tutaj http://www.aspenpark.pl/ sobie zerknijcie. Osiedle jest ogrodzone, z 3 stron otoczone parkiem. Poza tym na pewno wielkim atutem jest to, że można szybko dojechać do Warszawy. Jest gdzie wyjść na spacer z dzieckiem, pobiegać czy też wypocząć i się zrelaksować. 


majowab87

Napisano 25 maj 2019 - 14:06

No właśnie, jest to dylemat... budować samemu czy może kupić gotowy? No i Warszawa czy pod Warszawą? Ostatnio znalazłam w necie fajną inwestycję - domy w Warszawie i to w dobrej lokalizacji: https://ludwinow.apm...lopment.com.pl/ Co myślicie? Do mnie ta oferta trafia :)


Fizo

Napisano 23 maj 2019 - 13:36

Jedna podstawowa przeszkoda, brak funduszy.


summersad

Napisano 23 maj 2019 - 13:26

Jak za Tobą "chodzi" to trzeba to spełnić! Ja także, w docelowym momencie, chciałabym mieszkać w domku. Może nie pod Warszawą, ale wiadomo - piękna rzecz mieć swoje własne cztery kąty dla siebie! 


krevio

Napisano 21 maj 2019 - 09:13

Pytaliście wcześniej która z firm z okolic Katowic profesjonalnie zajmuje się badaniami geotechnicznymi czy generalnie tymi wszystkimi, które sa potrzebne przed budową domu. Dla przykładu https://www.ggsproje...zczenia-gruntu/ polecam zerknać do nich na strone i dowiedziec sie wiecej na temat szczegolow ;)


Jank

Napisano 28 kwiecień 2019 - 10:13

Ucieczka z miasta na wieś to coraz częściej podejmowana decyzja przez młodych ludzi chcących zwolnić i więcej wypoczywać na łonie natury. Sam się nad tym zastanawiam gdyż chciałbym zamieszkać w domu drewnianym z bala takim jak tworzy Natur Eko Dom. Perspektywa własnego ogrodu, mieszkanie w domu ekologicznym z znakomitym mikroklimacie w jego wnętrzach to coś co kusi i przeważa szalę nad podjęciem takiej decyzji.


wicehrabia

Napisano 27 kwiecień 2019 - 10:11

A pod Warszawą jest dużo taniej niż w samej Warszawie?


Marek K.

Napisano 26 kwiecień 2019 - 12:36

Szukamy z zoną domu poza Warszawą, bo prawie 20 lat w centrum to wystarczająco dla nas obojga... Ostatnio odwiedziliśmy nowe osiedle w niedalekim Józefowie https://www.blekitnyjozefow.pl/ Bardzo atrakcyjna lokalizacja i domy również wysokiej klasy. Dobrze, że emerytura tuż, tuż  :)


kaja.idzi

Napisano 31 marzec 2019 - 18:00

Dobra ekipa budowlana, która "ogarnie" temat jak trzeba, to podstawa. Biorąc pod uwagę, ile kosztuje budowa domu, to warto nawet poczekać na dobrych specjalistów, ale mieć pewność, że zrobią swoją robotę rzetelnie. Najlepiej wziąć firmę z polecenia, która ma dobre opinie, jak wspomniana Espiro Property np. 


Napisano 28 marzec 2019 - 14:25

Też początkowo marzył mi się dom ale ceny zwaliły mnie z nóg, teraz rozglądam się za większym mieszkaniem i najlepiej wykończonym już po klucz, atal takie sprzedaje, wybierasz wykończenie i oni robią to za Ciebie, wygodna sprawa


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)