Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: jaki program księgowy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pkg

Napisano 12 listopad 2019 - 19:12

Dla mniejszych podmiotów polecam elisoft


Hondek

Napisano 30 październik 2019 - 14:55

Do prowadzenia uproszczonej ewidencji, czyli KPiR, czy Ryczałt to proponuję przetestować Małą Księgowość z Pakietu Przedsiębiorcy. Program wielofirmowy, na bieżąco aktualizowany, a przede wszystkim intuicyjny w obsłudze. Podaję link, gdyby ktoś był zainteresowany https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc


Naster

Napisano 01 październik 2019 - 12:05

Testowałem już sporo różnych programów do księgowości i tylko ten od https://www.ksiega-podatkowa.pl/ spełnił moje oczekiwania. Można tam dobrać tylko te usługi, które nas interesują, dzięki temu jednorazowa licencja programu jest znacznie tańsza. 


alf

Napisano 26 wrzesień 2019 - 10:49

Decydując się na program do prowadzenia księgowości firmy, należy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego ma służyć.  Każdy ma inne wymagania oraz u każdego sprawdzi się inny program do księgowania.... Jeśli chodzi o prosty program do wystawiania faktur – kłopot właściwie żaden. Jeśli jednak przedsiębiorca ma jeszcze inne oczekiwania bądź prowadzona przez niego działalność wymaga dodatkowych opcji, warto przetestować co najmniej kilka różnych ofert.

 

Dla mniejszych i średnich firm polecam:

https://e-biznes.pl/...w-malej-firmie/

 

Oferowanych jest tam wiele modułow które można idealnie dopasować do swojej firmy. 


Hondek

Napisano 18 wrzesień 2019 - 11:20

Zdecydowanie polecam program na Windowsie. 

Dla mnie najlepszy Mała Księgowość z Pakietu Przedsiębiorcy, jakby ktoś chciał to podaję link do przetestowania https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc


Napisano 17 wrzesień 2019 - 14:40

RAKS - baza na linuksie, końcówki Windows


Napisano 16 wrzesień 2019 - 16:21

Witam! Jaki program księgowy, który działa na linuksie (nie na Windows) polecacie? Większość programów księgowych działa tylko na Windows. Ciężko znaleźć coś co działa na linuksie.

Witam. Ja pracowałam na programie PerseusFK który działał na linuksie.


Forumowicz84

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:55

Słyszałem, że programy tej firmy: https://www.pcbiznes...iega-podatkowa/ cieszą się dobrą opinią. Może warto byłoby się nimi zainteresować?


Napisano 03 sierpień 2019 - 09:13

Witam! Jaki program księgowy, który działa na linuksie (nie na Windows) polecacie? Większość programów księgowych działa tylko na Windows. Ciężko znaleźć coś co działa na linuksie.


Napisano 20 sierpień 2018 - 09:12

Wg mnie r2 ma najlepszą skalowalność - u nich to jest tak że nawet za przysłowiową stówkę można na początku kupić program i on rośnie z tobą.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)