Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Program do prowadzenia firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Patka79

Napisano 18 listopad 2019 - 11:12

Wybór właściwej firmy dostarczającej każde oprogramowanie jest kluczowy. Złe oprogramowanie od niesprawdzonej firmy może przyczynić się nie tylko do zdenerwowania wśród pracowników ale także do realnych strat finansowych. Od siebie mogę polecić sprawdzoną na rynku i uznaną marką jaką jest https://pl.linkedin....ny/itmagination . Zajmują się nie tylko oprogramowaniem i to tym szeroko rozumianym, ale również danymi. Jeżeli poszukujecie sprawdzonego partnera biznesowego dla swojej firmy to polecam sprawdzić ten profil.


Strony www Warszawa

Napisano 28 październik 2019 - 09:08

My korzystamy obecnie z wfirma i jesteśmy zadowoleni. Możesz to sprawdzić. 


abdrl00

Napisano 25 październik 2019 - 14:40

zobacz skanye.pl, jest wersja testowa ale nie testowałem sam, oprócz tego fakturowania, infakt


mancity

Napisano 20 październik 2019 - 14:46

Jeśli chodzi o kadry i płace to lepiej zlecić to specjalistom. https://biuromda.pl/...kadrowo-placowa To obsługa pełnej dokumentacji, przygotowywanie umów, prowadzenie ewidencji czasu pracy i wiele innych. Dzięki temu pracodawca może skupić się na własnym biznesie i zwiększeniu wydajności pracowników. 


Forumowicz84

Napisano 16 październik 2019 - 20:37

No to na pewno odpowiednio dobrze trzeba poprowadzić też wszystkie sprawy finansowe i te związane z księgowością. Powiem Wam szczerze, że tym wszystkim jednak nie trzeba się martwić, ponieważ są takie oprogramowania online, jak https://wfirma.pl/kadry-i-place Można dzięki nim wypełniać różne deklaracje i raporty, a o podpis można prosić pracowników serwisu. Można też oczywiście prowadzić całą księgowość i kadry i płace.


patiks

Napisano 26 sierpień 2019 - 06:24

Potwierdzam działanie Berberis. System nie może być przypadkowy, musi być dopasowany z głową, a każdy element musi tutaj być dobrany z głową. Wówczas dopiero będziecie zadowoleni, ale od razu to wy się cudów nie spodziewajcie. Optymalizacja jest niezbędna, ale bez odpowiednich rozwiązań po prostu nic z tego nie wyjdzie. Zatem? Pilnujcie absolutnych podstaw. 


mstawskam

Napisano 11 maj 2019 - 17:58

Mogę polecić jedną zaufaną firmę https://sidgroup.pl/...adzanie-kadramiMają kilka różnych programów do zarządzania kadrami w swojej ofercie, więc na pewno doradzą Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Możliwości jest dużo, wszystko zależy, czego oczekujesz i co jest dla Ciebie priorytetem. 


eqsystem

Napisano 08 marzec 2019 - 09:25

XPRIMER to bardzo intuicyjny program do zarządzania firmą. Używam od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Jest prosty w użyciu, można dopasować moduły i funkcje pod swój system pracy i firmę. Dodatkowo, dzięki pracy w trybie online jestem na bieżąco ze wszystkimi procesami produkcyjnymi oraz mogę reagować na niespodziewane sytuacje natychmiastowo.


patiks

Napisano 06 marzec 2019 - 07:24

Berberis - robi różnicę, daje fajne efekty, potrafi wiele poprawić i zmienić. Nasze doświadczenia pod tym względem są diametralnie inne, zdecydowanie odmienione. Każdy element musi być dobrze zaplanowany, odpowiednio zrealizowany. Oczywiście wszystko jednocześnie wymaga zdrowego podejścia. Przecież od razu celów nie zrealizujecie - najpierw analiza potrzeb i dopasowanie systemu. 


agus123

Napisano 18 grudzień 2018 - 21:14

Jak jest tu ktoś kto prowadzi biuro rachunkowe, sprawdźcie sobie takie oprogramowanie https://mojebiuro24.pl ono jest bardzo funkcjonalne, znacznie usprawnia komunikację, bo jest w chmurze. Dobra opcja dla biur rachunkowych, nowoczesne, praktyczne rozwiązanie i niedrogie. Warto, można przetestować to oprogramowanie za darmo.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)