Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: dobre biuro rachunkowe Łódź


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

marekwlosz

Napisano 14 luty 2018 - 11:17

Ja korzystam z internetowego biura rachunkowego Infakt (http://www.infakt.pl...iuro_rachunkowe) Wszystkie dokumenty mam przygotowane na czas, kontakt z księgową jest szybki i bezproblemowy. Kiedyś miałam księgową w Łodzi ale była niedokładna i miałam przez nią problemy

Chcesz mieć problemy - korzystaj.


Napisano 14 luty 2018 - 11:01

Witam serdecznie, też polecam i rekomenduję Biuro Rachunkowe Ekspertus w Łodzi. Zgadzam się ze wszystkimi poprzednimi opiniami.

Trafiłam do p. Kasi Szymańskiej dwa lata temu na podstawie opinii z internetu i jestem bardzo zadowolona.  Warto skorzystać, podaję telefon 600330137, pozdrawiam


jene

Napisano 27 listopad 2017 - 13:08

Mi udało się swojego czasu, również na tym forum trafić na kontakt do biura Dorwin na Bałutach, dokładnie Brukowa, no nie jest to śródmieście ale i ceny mają całkiem w porządku i z dojazdem nawet w godzinach szczytu nie mam jakichś większych problemów, bo to moja strona miasta. Generalnie obsługa kompleksowa, zajmują się wszystkim co z ksiegowością jest związane, a dodatkowo jeszcze posiadają dział doradztwa finansowego co w przypadku zakładanej przeze mnie działalności z funduszami z ue było dla mnie mega istotne, że w jednym biurze mogę skorzystać właściwie ze wszystkiego, co jest mi potrzebne. Więc jak najbardziej zostawiam kontakt, http://dorwin.com.pl/kontakt/pierwsza konsultacja z tego, co pamiętam, jest darmowa :)


Viktoriaa

Napisano 18 listopad 2017 - 13:42

Korzystał ktoś kiedyś może  z pomocy COMPO SYSTEM z siedzibą przy Franciszkańskiej 131B? Poleciła mi tę firmę znajoma i bardzo zachwalała. Ktoś może coś powiedzieć na ten temat? Z góry dziękuję :)


Sleep

Napisano 10 marzec 2017 - 11:37

A nie lepsza własna księgowa? Dzisiaj całkiem trudno o profesjonalne i rzetelne biuro.


Napisano 09 marzec 2017 - 23:57

A ja polecam biuro rachunkowe goodtax. Działają na Placu Zwycięstwa. Pracują w normalnych godzinach, nie ma problemu żeby być wcześniej czy później. Dostępni online 24h - także na odpowiedź za długo czekać nie muszę. Dodatkowo nie ma problemu z obsługą elektroniczną, obsługą osobistą. Zawsze starają się dostosować do mnie. Poświęcają dużo czasu konkretnej sprawie i wyjaśnieniom. Nigdy nie usłyszałam że za dużo czasu spędzam u nich czy zadaje głupie pytania. Działalność zaczęłam w zeszłym roku. Przyszłam do nich z polecenia. www.goodtax.pl


Napisano 04 luty 2017 - 17:10

Witam. Ja szczerze polecam biuro rachunkowe której właścicielką jest Pani Małgorzata Kucińska. Mieści się ono na ulicy Łagiewnickiej 54/56 bud. A3 p.304  ---> a jej numer telefonu to 660 028 478. Na przeciwko Lidla. Naprawdę profesjonalne podejście do sprawy nawet mnie trochę wkurza bo jest za porządna i wydzwania aby dowieźć potrzebne dokumenty o których pamiętam ale dzięki temu wszystko jest załatwione zawsze na czas i nie ma problemów. Prowadzenie firmy nie jest w ogóle stresujące i można zająć się zarabianiem pieniędzy a nie się zastanawiać.

Polecam bardzo.


Napisano 01 luty 2017 - 12:51

Poszukuje nowego i znajoma poleciła mi swoje biuro, gdzie rozlicza się.  To biuro rachunkowe Ekspertus z leczniczej w łodzi. Byłem dziś u nich i faktycznie bardzo poważnie właścicielka przejęła się moją sprawą i powiedziała że wyprowadzi wszystkie zaległości po poprzednim biurze, które jak się okazało podczas kontrloli z zusu namieszało niezle. Pani Katarzyna z taką pasją widać to było, wytłumaczyła mi to co zle robili w poprzednim biurze do tej pory. A sprawa jest na tyle pilna, że wyszło mi do zapłaty dodatkowo około 1850 zł po kontroli. Przy tym bardzo sympatyczna osoba.


Napisano 16 grudzień 2016 - 10:54

Na dobre mi wyszło przekazanie kadr i płac na zewnątrz. Od roku tematem zajmuje się dla mnie biuro Ed Pro i wychodzę na tym lepiej finansowo o kilkanaście procent nawet, także jest to znacząca różnica, wyraźna suma pieniędzy zostaje na moim koncie a nie wyparowuje. Inna sprawa, że też mogę się bardziej skupić na biznesie, a nie na całej formalnej, biurokratycznej obsłudze. Namiar na biuro jest na ich portalu -ed-pro.pl.


Napisano 16 wrzesień 2016 - 13:55

Najlepsze biuro w Łodzi to Perfect Plus na Widzewie. Siedzibę mają obok Urzędu Skarbowego. Szybko, Solidnie, Wszystko można załatwić Online. biuro.perfect-plus.pl. Tel: 509-335-726 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)