Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kurs w Stowarzyszeniu księgowych-warto???


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 06 styczeń 2020 - 21:40

Bardzo dużo nauki. Dla ludzi pracy i obowiązków domowych mega wyzwanie. Teoria na wyższym poziomie. Po kursie nikt z uczestników nie będzie umiał pracować w tym zawodzie samodzielnie. Przynajmniej po 1szym stopniu. Ale jeśli ktoś kocha się uczyć, ma czas i pieniądze... To czemu nie

Napisano 06 styczeń 2020 - 21:38

Kurs rachunkowości 1go spinka w stowarzyszeniu księgowych

Napisano 30 lipiec 2019 - 10:54

jesli chcesz się czegoś faktycznie nauczyć, to polecam kurs w mddp akademia biznesu. Szczególnie zajęcia z Woźniakiem i Cedro. Na ich wykładach jest naprawdę sporo informacji i co najważniejsze - przekazane w przystępny sposób, a to dla mnie było bardzo ważne kiedy zaczynałam - bo o księgowości wiedziałam niewiele więcej niż nic


Napisano 29 lipiec 2019 - 08:23

Ja byłam na tym kursie, gdyż zaczęłam pracę w małej firmie bez rozbudowanych kont i dla mnie to była czarna magia na poczatku.

Tam raczej sie nie nauczysz, jest mnustwo zadań i utrwalanie. Dopiero praktyka da dużo dużo więcej . 

Wiele osób idzie tam dla papierka...


Mikoso

Napisano 19 lipiec 2019 - 10:02

Polecam Zostań Mistrzem Księgowości PKPiR u Pani Eweliny Dulęba :)


Napisano 02 luty 2019 - 19:42

Szczerze, ale nie rozumiem jak można iść na kurs do SKWP i księgować na kontach teowych? Po takim kursie ludzie nie wiedzą nic poza teorią która nie liczy się w żadnej pracy. Praktyka, zwłaszcza na programie komputerowym i połączenie tego z ksiegowaniami ..do tego wiedza z podatków i analiza .. na te certyfikaty nie zwracają uwagi żadni pracodawcy! Ja sama zatrudniając osoby do księgowości eliminuję osoby po SKWP bo jest to tylko wiedza teoretyczna której nie wykorzystają w praktyce.

co za bzdury.....


Napisano 01 grudzień 2018 - 18:42

ja robiłam kurs księgowy w mddp i  w zasadzie mogę polecić, bo mają aktualne informacje, caly kurs prowadzony w przemyslany sposób no i spora dawka wiedzy praktycznej a nie tylko sucha teoria, co do skwp to slyszalam ze mają bardzo nie równe kursy, zależy jak się trafi, dlatego zdecydowałam się na mddp, bo jeżeli chodzi o cene to jest naprawdę na bardzo podobnym poziomie.


Napisano 11 listopad 2018 - 15:13

Stowarzyszenie Księgowych w Kielcach.

kogiro

Napisano 05 listopad 2018 - 15:16

Dzięki wielkie za interesujące porady. Z całą pewnością przydadzą mi się :)


Napisano 03 listopad 2018 - 20:35

Ja osobiście polecam. Jestem po ich kursie właśnie w Krakowie i jestem bardzo zadowolona, że ich wybrałam. Przede wszystkim ze względu na kadrę, ale w ogóle organizacyjnie i całościowo bardzo wartościowo.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)