Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Co to jest spedycja i dlaczego jest mylnie pojmowana


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Wojtek541

Napisano 28 lipiec 2021 - 09:23

Podzielam wypowiedź poprzednika i również uważam, że jeżeli chodzi o wybór profesjonalnej pomocy i skutecznego systemu do zarządzania flotą jednocześnie zwiększając swoją efektywność pracy to jak najbardziej polecam zwrócić uwagę na system Flotman, który świetnie się rozwija i daje duże ułatwienia m.in od niedawna wprowadzili nawet możliwość zdalnego odczytu danych z tachografu. 


finansores

Napisano 02 maj 2021 - 06:19

Raczej nie. 


JarekDon

Napisano 03 styczeń 2021 - 16:08

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Flotman i jednocześnie warto odwiedzić ich bloga - https://www.flotman....zadzania-flota/ w przypadku których możecie liczyć na konkretne podpowiedzi w zakresie transportu, prowadzenia firmy, wykorzystania ich urządzeń i wiele innych. Pozdrawiam i mam nadzieję, że z nowym rokiem uda Wam się skutecznie zwiększyć efektywność pracy w transporcie. 


G0siaa

Napisano 17 grudzień 2020 - 23:50

Bardzo ciekawy artykuł. Warto wiedzieć czym dokładnie zajmuje się spedytor. Ja od wielu miesięcy współpracuję z firmą www.net-cargo.pl. Zajmują się organizacją frachtu morskiego, spedycją lotniczą, transportem lądowym oraz magazynowaniem towaru na terenie Polski i Hamburga. Dodatkowo prowadzą także agencję celną zapewniającą szybie wykonanie odprawy. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług.


anabols

Napisano 21 sierpień 2020 - 16:06

Zdecydowanie polecam ten rodzaj spedycji. Na swoją siłownię otrzymuję regularnie dostawy. Wszystkie suplementy są!


Napisano 19 marzec 2020 - 13:13

W takich sprawach współpracuję tylko i wyłącznie z firmą Blau Speed. Wysoki poziom obsługi. Dobrze trafiłem

Corpoint

Napisano 23 październik 2018 - 10:36

Zauważyłem, że na tym forum ciągle ktoś coś reklamuje


Napisano 06 październik 2018 - 16:58

Najważniejsze, aby pamiętać, że prowadząc taką firmę warto jest zainwestować w lokalizatory gps. Najlepiej aby były to lokalizatory firmy TRANSMOBIL, która cieszy się znakomitymi opiniami. Sama mam ich lokalizatory w autach firmowych i faktycznie spisują się świetnie.

Patka79

Napisano 05 maj 2018 - 16:48

W odróżnieniu od firm transportowych, które zajmują się również przewozem osób, przedsiębiorstwa spedycyjne organizują wyłącznie transport towarów z punku A do punktu B. Spedycja obejmuje swym zasięgiem zarówno teren rodzimego kraju, jak i środowisko międzynarodowe. W zależności od rodzaju wykonywanego transportu może ona odbywać się przy użyciu jednego środka przewozowego lub kilku, pochodzących z różnych gałęzi komunikacji, czyli spedycja intermodalna. Dodatkowe informacje znajdziecie pod adresem http://seacargoo.com...ze-import-z-usa


Sequeer

Napisano 04 listopad 2016 - 09:39

Mi od dawna już pomaga spedycja świnoujście w transporcie rozmaitych ładunków, jeśli ktoś również szuka takiej firmy to polecam ze swojej strony;) 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)