Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pozycjonowanie sklepu internetowego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

jacektalin

Napisano 04 styczeń 2020 - 19:25

 

Też radzę rozejrzeć się za firmą, która zajmie się pozycjonowaniem ewentualnie rozpocząć współpracę z gotowym oprogramowaniem. Ja np. korzystam z shopera, która tworzony jest zgodnie z zaleceniami gogle i dzięki temu sklep posiada strukturę zoptymalizowaną pod działanie wyszukiwarek.

 

Przyznam szczerze, że ja nie widzę innej opcji. Z tego co się interesuję hobbystycznie obecnie bardzo dużo się dzieje w wyszukiwarce Google, samodzielnie można tylko zaszkodzić sobie i dla własnego biznesu. Z własnego doświadczenia mogę polecić agencję https://adcube.pl/, która na pewno dobrze zajmie się Twoją domeną.


Aligru

Napisano 18 październik 2019 - 08:35

Niestety dzisiaj nie wystarczy już tylko mieć konta na allegro. Trzeba iść z duchem czasu i stworzyć własną stronę, a potem ją pozycjonować. Widziałem że agencja TBMS ma w swoim portfolio taki usługi https://interaktywni...arketing-agency


AgataNowa

Napisano 19 sierpień 2019 - 22:21

Witam! Całkiem niedawno założyłem sklep internetowy. Wraz z żoną zajmujemy się sprzedażą biżuterii oraz akcesorii i dodatków. Branża dość bogata ale też całkiem sporo konkurencji. Postawiliśmy głownie na sprzedaż na allegro, dość srkomny budżet na reklamy banerowe w sieci i więcej na pozycjonowanie. Myślicie, że to wystarczy? 

 

Powiem Ci, że może w 2013 roku nie było tak dużej konkurencji jak teraz i z jakimś małym budżetem można było działać, ale aktualnie nie jest tak łatwo. Warto skorzystać z usług fachowca/fachowców. 

 

Razem z mężem prowadzimy sklep z rowerami i korzystamy z usług pana Marcina: https://www.marcinba...owanie-jaworzno Wyniki jakie osiągamy są fantastyczne! 


Naster

Napisano 27 lipiec 2019 - 18:30

U mnie pozycjonowaniem zajmują się specjaliści, ponieważ chcę, aby wszytko było wykonane w prawidłowy sposób i żeby efekty były jak najlepiej widoczne. Przejdź na link, a trafisz w ręce profesjonalistów, którzy dobrze zajmą się Twoją stroną. 


kpimarketing

Napisano 01 lipiec 2019 - 08:04

Temat został założony dawno, ale pewnie ciągle wchodzą nowe osoby żeby pozyskać jakaś wiedzę więc się wypowiem :) Kiedyś pozycjonowanie było łatwiejsze i tańsze. Aktualnie trzeba dysponować dużo większym budżetem, ewentualnie mieć branże w której nie ma konkurencji, a nie wiem czy taka się znajdzie. Budżet musi pozwolić na opłacenie specjalistów SEO oraz na pozyskiwanie mocnych linków. U nas jest to dobrze widoczne (https://kpi.pl/


wicehrabia

Napisano 17 czerwiec 2019 - 13:34

Takich firm jest sporo i jak najbardziej da się znaleźć kompetentną agencję zajmującą się pozycjonowaniem, trzeba tylko wiedzieć, jak i gdzie szukać. Jeśli na przykład szukacie we Wrocławiu, to tutaj https://bizzit.eu/po...owanie-wroclaw/ możecie znaleźć przydatne rady.


Grzesiek_001

Napisano 13 maj 2019 - 11:47

Jako osoba zajmująca się pozycjonowaniem przeszło 10 lat mogę powiedzieć tyle, że samemu pozycjonować sklep internetowy można, ale wymagana będzie tu dość obszerna wiedza. W sieci można znaleźć bardzo dużo porad odnośnie pozycjonowania sklepu, część z nich albo ma marginalne znaczenie, albo po prostu nie działa. Ze swojej strony polecam art. 44 porad jak pozycjonować sklep: (https://codematic.te...lep-internetowy) Nastąpił boom na e-commerce, nastąpił więc boom na SEO. Widzimy wysyp guru od pozycjonowania, Google Ads, marketingu... Niestety, ciężko jest znaleźć kompetentną osobę znającą dobrze branżę.


Bartek299

Napisano 29 kwiecień 2019 - 08:54

W mojej okolicy tego rodzaju usługi wykonuje firma https://www.extraseo...a-gornicza.html i to właśnie z nimi współpracuję, ponieważ od zawsze wspierałem lokalne firmy. Druga sprawa jest taka, że to co wykonują sukcesywnie od wielu lat przynosi mi pożądane efekty, więc mowa tu o pełnym profesjonaliźmie. Oby wiecej takich agencji! 


antyki

Napisano 21 kwiecień 2019 - 16:00

Ja korzystam z firmy http://agencjaseosem.pl i jestem bardzo zadowolona. 


Marex79

Napisano 19 kwiecień 2019 - 13:01

Przed pozycjonowaniem strony konieczny jest Audyt SEO by wyłapać błędy na stronie i poprawić je aby później można było linkować daną stronę po przeprowadzonej optymalizacji.

Wyobraź sobie to w taki sposób jak byśmy tankowali paliwo v-power do malucha to i tak ten maluch lepiej nie pojedzie. To tak samo jest ze stronami internetowymi słabą stroną topów w Google nie osiągniesz.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)