Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ile kosztuje budowa hali magazynowej?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

AmellA

Napisano 25 listopad 2019 - 16:35

Firma Kmc Services zajmuje się budową lub przebudową magazynu. Firma pomaga w kompleksowy sposób przygotować proces i wybrać wykonawcę. Twój magazyn zostanie zaprojektowany z myślą o przyszłych procesach

http://kmc-services..../magazynowanie/


Jędrek

Napisano 25 listopad 2019 - 10:48

Rynek wynajmu powierzchni magazynowych i logistycznych rośnie w siłę. Jest duży popyt na powierzchnie magazynowe, szczególnie wśród branży e-commerce. Toteż, jeśli chcesz budować halę magazynową i masz dobrą lokalizację, która będzie atrakcyjna dla najemców, myślę, że warto budować na swoje potrzeby i na wynajem (także z niewielką przestrzenią na biura). Natomiast w momencie, gdy nie ma takiej opcji to warto przemyśleć wynajem magazynu pod własne potrzeby. Z początku na pewno będzie to bardziej budżetowe tym bardziej, że magazyn także trzeba wyposażyć, więc jeśli nie chce się porywać z motyką na słońce to warto wg mnie również pomyśleć o wynajmie potrzebnego sprzętu. Nie wiem czy słyszeliście o portalu OSHARE - https://oshare.pl/, ale on właśnie zrzesza ogłoszeniodawców z całej Polski. Są to ogłoszenia zarówno budowlane, przemysłowe, jak i te motoryzacyjne czy eventowe. Warto zajrzeć i przekalkulować koszty najmu.


PawluM

Napisano 24 listopad 2019 - 09:09

Powiem tak: większość, zdecydowana większość decyduje się na wynajem powierzchni magazynowej. Budowa to bardzo duże koszty. Już sam teren pod magazyn będzie kosztować zapewne ogromne pieniądze. A tu jeszcze odpowiednie wyposażenie jest niezbędne. Co do tego to ja bardzo chwalę sobie maszyny od firmy Gizo. U nich znajdziecie solidne wózki widłowe, a także szeroki wachlarz maszyn budowlanych nowych i używanych.


jo.ann

Napisano 30 październik 2019 - 10:09

Jeśli planujesz budowę i analizujesz wydatki to z perspektywy czasu mogę powiedzieć że warto uwzględnić w kosztach dobrego oprogramowanie magazynowe które potrafi odmienić cała organizację i system pracy. Zazwyczaj to nie najmniejszy koszt ale są wersje darmowe więc przed inwestycją można przetestować, sprawić czy odpowiada naszym oczekiwaniom i pod nasz magazyn. Na rynku jest duży wybór więc zanim zaczniesz go potrzebować zdążysz sprawdzić sporo możliwość. 


Monkey_Funcky

Napisano 03 październik 2019 - 13:08

Ile będzie to kosztować to ciężko powiedzieć. Myślę że ważniejsze w tej kwestii jest to, jak duża ona ma być i czy spełni wymogi jakie będzie niósł za sobą zakres działalności firmy. Możesz o tym więcej przeczytać tutaj i dowiedzieć się, jak powinna być zagospodarowany magazyn w odniesieniu do działalności przedsiębiorstwa.


G0siaa

Napisano 21 wrzesień 2019 - 10:34

Możesz także zdecydować się na konstrukcję ze stali. Jest stabilna, bezpieczna i znacznie tańsza. Ja skorzystałam kilka lat temu z usług firmy www.akro-stalowe.pl. Wykonują nietypowe projekty hal magazynowych oraz gwarantują atrakcyjne warunki współpracy.


AmellA

Napisano 21 sierpień 2019 - 12:59

Warto skontaktować się z firmą, która buduje magazyny. Wyszukałam w Internecie firmę KMC Services. Zajmują się budowaniem magazynów, logistyką i transportem. Służą profesjonalną poradą. Projektują magazyn od podstaw

https://kmc-services...row-spozywczych


Fizo

Napisano 31 lipiec 2019 - 19:50

Na początek koszty sprawdzenia gruntu. Tak to wygląda http://topmagazyny.p...udowa-magazynu/ następnie według projektu bedzie kosztorys.Trudno wycenić.


perkity

Napisano 25 czerwiec 2019 - 11:20

Chyba najlepiej jak zapytasz bezpośrednio pracownie projektową przez telefon albo mejlowo. To nic zobowiązującego a otrzymasz jakąś wstępną wycenę. Albo najlepiej wysłać zapytanie do kilku projektantów i porównać aktualne ceny na rynku.


Jarecki85

Napisano 26 kwiecień 2019 - 12:38

Warto również doliczyć wszelkie koszty dodatkowego wyposażenia do takiego magazynu. Polecam przy tym zajrzeć na stronę https://skladuj24.pl/, gdzie można znaleźć wiele przydatnych rzeczy, w bardzo dobrych cenach.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)