Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czy opłaca się inwestować w nieruchomości za granicą?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

patiks

Napisano 11 maj 2018 - 12:59

Fakt, ale czy naprawdę patrząc na to, jakie mamy aktualnie ceny nieruchomości magazynów, jest sens inwestować za granicą? Popatrzcie na ceny hal w bazach JARTOM, oni mają 99 proc. rynku.

Nie sądzicie, że mamy teraz genialne okazje inwestycyjne?

Bo ja uważam, że tak.


Napisano 14 luty 2018 - 15:04

Uważam, że warto inwestować w nieruchomości, ale z głową, tak żeby inwestycja się zwróciła. Np. w Hiszpanii mają w miarę tanie mieszkania nieruchomoscicostablanca.com.pl, a tutaj mieli na sprzedaż nawet dom na wodzie, cudeńko. Marzę o tym, żeby kiedyś było mnie na coś takiego stać :)

patiks

Napisano 13 marzec 2017 - 14:21

Opłaca się raczej inwestować w Polsce, zerknijcie na to - http://www.jartom.co...gazynowych-2017Czy zgadzacie się z tym, co tam opisano? Szczególnie interesuje mnie wątek większego zainteresowania małymi miejscowościami i tanią siłą roboczą. Biura również realnie mogą być przenoszone poza miasta?


Kolka82

Napisano 20 grudzień 2016 - 14:28

Szczerze mówiąc, dużo bardziej opłaca się inwestować w nieruchomości zagraniczne, aniżeli lokalne, jeśli tylko ma się na to środki. Oczywiście kwestia w jakim kraju lokujemy pieniądze, niemniej jeśli będzie to UE i kraje rozwinięte, to właściwie nie ma się czego obawiać. Tamtejsze rynki są stabilniejsze od naszego (tym bardziej teraz), a ewentualna stopa zwrotu również zapowiada się bardziej obiecująco. Wystarczy podpytać specjalistów - https://www.eliteprivatebanking.pl/#/ - którzy na inwestycjach, szczególnie niemieckich, zjedli zęby i mają spore pojęcie o lokatach, rachunkach, środkach, ratach i całej tej biurokracji, która wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym. 


Patrycjusze

Napisano 20 grudzień 2016 - 12:48

Ja jakoś wolę na miejscu, łatwiej dopilnować tematu, mniej jest możliwości że ktoś nas oszuka.
W Krakowie np. fajne mieszkania stawiają na Cystersów 26C to firma http://www.budrem.plmożna kupić bezpośrednio i wynająć.


amurawska.1986

Napisano 14 listopad 2016 - 09:52

Oczywiście, że warto, jednakże też zależy gdzie. Rzeczywiście w takiej Chorwacji jest bardzo ciekawie, gdyż jest ogromna ilość posiadłości oraz domów, które stoją opuszczone, zwłaszcza na wyspach. Można za całkiem niewielkie pieniądze taką nieruchomość nabyć i wykorzystywać np. w celach turystycznych.


Snt

Napisano 09 listopad 2016 - 14:24

Tylko, że inwestycje za granicą mają to do siebie, że dużo trudniej je kontrolować, załatwiać sprawy związane z dokumentami. W Polsce jest jeszcze całkiem sporo możliwości inwestycyjnych nie wiem czy ktoś interesował się zakupem działki nad jeziorem? Sporo informacji na ten temat jak i samych mazur możecie znaleźć na tym portalu - http://dzialkanadjeziorem.pl/ziemia ma tą zaletę, że w przeciwieństwie do innych inwestycji jest raczej bezpieczna i od lat zyskuje to też może być przesłanka. Kto się nie interesował tematem niech naprawdę poczyta informacje na portalu działki nad jeziorem tam jest sporo więcej informacji.


Napisano 31 sierpień 2016 - 19:41

Moim zdaniem jak najbardziej się opłaca. W tamtym roku znalazłem świetną ofertę dzięki agencji Greg-Nieruchomości. W tym roku zamieszkałem w Chorwacji na stałe. To zdecydowanie moje miejsce na ziemii :)


Napisano 11 lipiec 2016 - 14:42

Zaryzykowałam i postanowiłam kupić mieszkanie w Czarnogórze. Odpowiedni apartament znalazłam dzięki agencji Greg-nieruchomości.pl Teraz sama wynajmuje mieszkanie turystom i jestem zadowolona z tej decyzji ;)


patiks

Napisano 06 lipiec 2016 - 14:35

To zależy gdzie, na pewno nie wszędzie. Na topie są najbardziej atrakcyjne lokalizacje, zerknijcie na to - http://www.baltica-heaven.pl/I wcale nie jest tak, że wszędzie na bank zarobi się kokosy. Nieruchomość również wymaga najpierw przemyślanego planu. To kluczowe.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)