Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: pozwolenie na broń


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 25 maj 2021 - 14:36

Posiadaczom broni palnej polecam ofertę sklepu Sejfy Poznań, która zawiera doskonałej jakości szafy na broń spełniające wszystkie wymagania. Polecam ich produkty, są solidne i estetycznie wykonane.


aniolek

Napisano 13 styczeń 2020 - 14:41

Stwierdziłam, że i ja wypowiem się w tym temacie otóż może zainteresuje Was kwestia jaką są badania lekarskie właśnie na pozwolenie na broń. Mi udało się natrafić na ofertę ośrodka, który znajduje się w Krakowie. Tutaj ją znajdziecie: https://medycynaprac...cych-sie-o-bronMają duże doświadczenie w branży, a ich badania są świetnie przeprowadzane.


carewoos

Napisano 13 kwiecień 2019 - 19:37

Dokładnie trzeba zadbać o właściwe zabezpieczenia z atestami.


Wanor

Napisano 04 marzec 2019 - 23:36

Pamiętaj, że pozwolenie na broń to nie wszystko – musisz ją jeszcze odpowiednio zabezpieczyć, czy posiadać odpowiednią szafę na broń czy sejf


Ania_B

Napisano 19 sierpień 2013 - 09:55

Osoba zainteresowana uzyskaniem pozwolenia na broń, składa wniosek do właściwego komendanta policji. Wniosek ten powinien zawierać:- imię i nazwisko wnioskodawcy- imiona rodziców i nazwisko panieńskie matki- adres stałego zamieszkania / zameldowania/- nr dowodu osobistego, nazwę organu wydającego i datę wydania- nr PESEL.Należy  dołączyć życiorys (wykształcenie, wykonywany zawód, pełnione funkcje społeczne lub państwowe, dane o służbie wojskowej), dwa zdjęcia, zaświadczenie z miejsca pracy, a w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej - wpis do ewidencji.

Nalezy dołączyć - orzeczenie lekarskie i psychologiczne potwierdzające brak przeciwwskazań do dysponowania bronią określonego rodzaju.

Pozwolenie na broń wydawane jest w drodze decyzji administracyjnej i podlega opłacie skarbowej, w wysokości 242 zł, jeśli udzielane jest osobie fizycznej i 1193 złotych, gdy udzielane jest osobie prawnej lub jednostce organizacyjnej nieposiadającej osobowości prawnej.

http://samorzad.info...ie_na_bron.html


Napisano 19 sierpień 2013 - 09:38

Dzień dobry,

 Do kogo należy się zgłosić w celu uzyskania pozwolenia na broń? Jakie są warunki uzyskania takiego pozwolenia i jaki jest czas oczekiwania na nie?

Z góry dziękuję za odpowiedź.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)