Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: kurs angielskiego dla pracowników


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

G0siaa

Napisano 23 wrzesień 2020 - 09:24

Bardzo ciekawy pomysł. Ja również uważam, że warto inwestować w swoich pracowników. U mnie kurs języka angielskiego prowadzi lektor ze szkoły www.languageexpert.pl. Jesteśmy bardzo zadowoleni z progresu oraz metod nauki języka.


Napisano 13 sierpień 2019 - 09:59

Od siebie mogę polecić elsinore-angielski.katowice.pl


Mclain

Napisano 02 sierpień 2019 - 21:45

U nas w firmie kupili nam takie zestawy zwrotów, po 500 zwrotów z ćwiczeniami i objaśnieniami. Powiem Wam, że naprawdę łatwo się z tego uczyło i bardzo fajnie. W dwa miesiące do poziomu kali jeść kali pić od zera, więc chyba nieźle. Prezentacja jak ktoś chce, to na stronie https://enlinado.pl

wszystko jest dokładnie opisane. Jest też taka darmowa lekcja po zapisaniu się i tam wszystko fajnie wyjaśnione.


kolorowazelka

Napisano 24 lipiec 2019 - 13:33

Chciałabym, żeby u mnie w pracy kiedyś wprowadzili taką naukę.


JuliadBe

Napisano 12 lipiec 2019 - 13:03

Fajną ofertę ma tutlo. Ja się z nimi uczę i jestem zadowolona. Sama decyduję kiedy chcę mieć lekcje a struktura kursu bardzo przystępna, na prawdę można się wiele nauczyć.


Napisano 21 maj 2019 - 21:07

ja chodzę na język do profilingua i jetem super z kursu zadowolona. Dopasowany do moich potrzeb, lektorzy super, mamy dużo nativów na zajęciach, zajeć sporo ale da się dopasować pod osobę pracującą pbez problemu. Dużo praktyki i mówienia, więc jezyk szybko idze do przodu


JarekDon

Napisano 29 marzec 2019 - 13:48

Myślę, że jest to jak najbardziej dobra opcja która też pozwoli zdobywać nowe kwalifikacje twoim pracownikom.  Przykładem takiego kursu który można zrobić w domu oraz efekty widać już po dwóch tygodniach jest http://kursy-jezykowe.edu.pl/ także polecam sprawdzić, bo nie wymaga on dużych nakładów finansowych oraz poświęconego czasu. Ja przez 40 minut dziennie słuchałem i tutaj dla osób początkujących oraz opornych w tym zakresie w nauce jak najbardziej warto.


mityczny

Napisano 07 luty 2019 - 20:02

Jestem tego samego zdania, ze taki kurs online raczej nie bedzie tak samo skuteczny jak warsztaty gdzies na miejscu. Wiadomo, w prowadzeniu biznesu zawsze licza sie pieniedze .. ciecia kosztow itd. Moim zdaniem w tym przypadku trzeba na to spojrzec troche z innej perspektywy .. inwestycja we wlasnych pracownikow pod katem wyszkolenia ich z zakresu angielski biznesowy bedzie prawdopodobnie jedna z lepszych jaka mozesz zrobic. Szczegolnie duze znaczenie ma to jesli w przyszlosci chcesz wejsc powiedziemy na rynek miedzynarodowy badz tez juz masz jakichs klientow. Za dobra rekomendacja z pewnoscia mozesz zdobyc ich jeszcze wiecej. Oczywiscie mam na mysli nauke holistyczna czyli mowienie, pisanie oraz myslenie po angielsku. Laczac te wszystkie elementy podniesiesz efektywnosc swoich ludzi, a biznes wzniesie sie na kolejny poziom rozwoju.


shazam

Napisano 07 luty 2019 - 19:54

Dobrze dla Ciebie.


Napisano 31 styczeń 2019 - 23:25

Moja firma korzysta z takich kursów firmy Norton, wszyscy są bardzo zadowoleni i chętnie korzystają z tej możliwości


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)