Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: wycieczka integracyjna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 21 grudzień 2020 - 20:48

Nasze wyjazdy integracyjne są rozliczane jako delegacje, zatem nie musimy brać urlopów. Ostatnio mieliśmy pobyt w świetnym hotelu w Piotrkowie Trybunalskim Mercure Vestil. Do dyspozycji mieliśmy salę konferencyjną oraz Spa z łaźnią piwną - fantastyczne miejsce.


Napisano 21 lipiec 2020 - 16:37

U nas wycieczka integracyjna to był po prostu wyjazd służbowy, więc nie trzeba było brać urlopu. Czas spędzaliśmy w ośrodku wypoczynkowym pod Lublinem, w Riviera Krasne. Miejsce to jak najbardziej polecam, mają wiele atrakcji, miejsce jest nad jeziorem, przy parku krajobrazowym. Jest las, plaża, woda, pokoje mają zadbane, czyste, dobrze wyposażone. Było i ognisko, i graliśmy w piłkę (mają boiska) i robiliśmy wycieczki spacerowe po lesie i parku, do tego rejs żaglówką. Bawiliśmy się super, naprawdę dobrze się z ingerowaliśmy. Miejsce jest jak najbardziej warte odwiedzenia, sama chętnie tam wrócę. 


Arystokratka

Napisano 11 maj 2020 - 06:32

Fajnym pomysłem na wyjazd integracyjny jest park liniowy, na stronie http://bcamp.pl/pier...ie-przygotowac/ jest o tym, jak się do wizyty w nim przygotować. Widziałam, że w aktualnościach jest też kilka wskazówek, jak to wygląda w czasie epidemii.


Bruno007

Napisano 18 grudzień 2019 - 13:50

Jeśli wycieczkę / wyjazd organizuje pracodawca, to nigdy nie należy brać na to urlopu. W końcu to firma jest organizatorem, i ona niejako sama sobie stwarza problem w postaci wolnego dnia wszystkich pracowników. Pracodawca nie ma prawa zmusić pracownika do wzięcia urlopu w takim dniu.


skrytemjtuos56

Napisano 26 wrzesień 2019 - 13:19

nie no nie trzeba rozrywki typu sauna, zawody to nie urlop


cris02

Napisano 14 styczeń 2018 - 01:48

My mielismy u nas już kilka wycieczek integracyjnych. I owszem, jest to fajne, ale raz na jakiś czas. Fajnie też porobić cos  innego razem, na przykład pouczyć się gotować :D My mieliśmy warsztaty kulinarne z ekipą "Twój Kucharz" i było świetnie


patiks

Napisano 30 grudzień 2014 - 12:52

Odsyłam - http://www.zielonapo...ta_dla_firm.php

Świetne i zweryfikowane miejsce, masa atrakcji, ładne pokoje, pyszne jedzenie. Sauna, kort, basen, plaża, paintball. Bardzo pozytywnie to wspominamy i faktycznie integracja pozwala dopiero poznać drugiego człowieka!


ZosiaA

Napisano 04 sierpień 2014 - 10:09

No jeśli to wycieczka, to chyba tylko urlop


Ane

Napisano 04 sierpień 2014 - 09:52

a jak powiedział pracodawca - nakazał brać urlopy ?


Napisano 04 sierpień 2014 - 09:41

Zastanawia mnie kwestia czy aby wziąć udział w wycieczce integracyjnej organizowanej przez pracodawcę należy brać urlop, czy może jest to płatna usprawiedliwiona nieobecność w pracy?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)