Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Opinie o Goldwings Flight Academy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Piwek

Napisano 02 październik 2019 - 12:15

Próbuj! Najlepiej będzie abyś na początku zapoznał się z ich stroną internetową GoldWings Flight Academy, a później ewentualnie sie skontaktował w razie dodatkowych pytań. Lepiej najważniejszych informacji zasięgnąć u źródła i na pewno łatwiej będzie Ci podjąć ostateczną decyzję. Tu strona https://www.goldwings.pl/

 

Prawda, jednak opinie kursantów też są ważne :) Generalnie to większość obecnych i byłych kursantów goldwings ocenia ich bardzo dobrze, to chyba jedna z najlepszych szkół latania w kraju, więc nic dziwnego zresztą. Ja mam dobrą opinie o goldwings a mam za sobą już szkolenia u nich.


Kamon

Napisano 02 październik 2019 - 12:13

Próbuj! Najlepiej będzie abyś na początku zapoznał się z ich stroną internetową GoldWings Flight Academy, a później ewentualnie sie skontaktował w razie dodatkowych pytań. Lepiej najważniejszych informacji zasięgnąć u źródła i na pewno łatwiej będzie Ci podjąć ostateczną decyzję. Tu strona https://www.goldwings.pl/


Belek

Napisano 02 październik 2019 - 09:58

To prawda :) Stawiajmy na siebie i swoje pasje, które mogą również zapewnić dobry zawód i przyjemną pracę, co umożliwi nam spełnianie swoich celów życiowych i finansowych. Jak macie predyspozycje oraz możliwości to jak najbardziej. Mi kursy w goldwings odpowiadają.


Napisano 01 październik 2019 - 08:01

Widać jak GoldWings posiada wielu zwolenników i jak najbardziej na to sobie zasłużyli najwyższą jakością szkolenia od lat co przełożyło się na taki rozwój oraz zdobycie uznania w szerszych kręgach i tym samym my czyli kursanci możemy dzięki temu podbijać rynek pracy pilotów.

Napisano 01 październik 2019 - 07:57

No to super! Trzymam kciuki i mam nadzieję, że jak już będzie po zdanym egzaminie to dasz nam znać :)

Napisano 30 wrzesień 2019 - 14:37

Fakt, flota w Goldwings jest niezła, co do symulatora to niedawno na kursie akurat miałem z nim styczność - świetna sprawa. Generalnie do końca kursu zostało mi niewiele, w kwestii przygotowania w Goldwings to myślę, że mogę ich ocenić bardzo dobrze, nie narzekam i wśród kursantów mamy nawet kilku obcokrajowców.


Napisano 30 wrzesień 2019 - 08:31

Tak jak być powinno, szkolą na różne licencje i zapewniają jasne warunki o których można doczytać bezpośrednio na ich stronie, tak samo jak o flocie samolotów i dodatkowych symulatorach. 


Napisano 30 wrzesień 2019 - 08:11

Szkoliłem się w GoldWings Flight Academy i uważam, że był to świetny wybór z polecenia mojego znajomego (teraz również z linii lotniczej w której razem pracujemy). Przeprowadzają kursy z pełnym profesjonalizmem przez co tak wiele osób łapie się do linii, mają najlepszy sprzęt i fachowców którzy spędzili w tym zawodzie mnóstwo lat i są w stanie podzielić się swoimi doświadczeniami oraz umiejętnościami z osobami początkującymi. 


Napisano 27 wrzesień 2019 - 09:39

Dokładnie warto się realizować i nie tylko zawodowo, chociaż rzeczywiście może być to nowy początek naszej kariery jednocześnie połączonej z pasja. Z pomocą GoldWings i takim poziomem przygotowania i wylatanych godzin może spokojnie na to pozwolić.


Napisano 27 wrzesień 2019 - 08:20

Właśnie tak czytam i czytam te wszystkie opinie i chyba podjąłem decyzję o zrobieniu licencji turystycznej. Zawsze jako mały chłopiec marzyłem o lataniu więc może czas najwyższy to marzenie spełnić. 

 

Marzenia trzeba zawsze próbować spełniać. Mój brat też zawsze marzył o zostaniu pilotem i jest na etapie już kończenia licencji pilota. 

Mam nadzieję, że szybko dostanie pracę w lotnictwie. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)