Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Konferencja we Wrocławiu


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mgzeta

Napisano 21 styczeń 2020 - 11:53

Wydaje mi się, że w każdym mieście jest miejsce gdzie taką konferencje można zorganizować. Najważniejsze jest jednak to na ile osób. Np. na https://www.restaura...ia.pl/catering/ dostępna jest oferta cateringu na konferencje właśnie jednak w Gdańsku. Jak by ktoś szukał takiej usługi, to podpowiadam. Jedzenie maja na prawdę smaczne. 


G0siaa

Napisano 16 styczeń 2020 - 15:43

Moja firma organizowała niedawno konferencję w hotelu www.hotelsleep.pl. Dysponują nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi salami mogącymi pomieścić nawet 140 osób. Dodatkowo posiadają możliwość ustawienia krzeseł i stołów w różnych wariantach.


Anastazja55

Napisano 16 czerwiec 2019 - 21:05

A nie lepiej Ci taki rzutnik kupić samemu ? No nie wiem jak chcesz.Ja to na chwilę obecną rozglądam się za ekranem projekcyjnym do projektora https://wizualizer.p...ojekcyjne-k301/Jest mi to potrzebne. Tak samo jak sam projektor. Potem własnie nie chce miec dylematów czy dany hotel ma to i tamto czy też nie.


kolorowazelka

Napisano 20 maj 2019 - 12:20

Jak szybko można zorganizować taką konferencje? Kolega za późno zajął się tym tematem.


Marek.Wer

Napisano 14 maj 2019 - 13:11

Witam,

szukam miejsca na zorganizowanie konferencji we Wrocławiu na około 100 osób. Zależy mi na tym, aby była tam możliwość noclegu, wyżywienia oraz sprzęt potrzebny do przeprowadzenia konferencji np. rzutnik. Znacie takie miejsca we Wrocławiu?

 

Widziałem ofertę Hotelu Jasek Premium Wrocław i wydaje mi się atrakcyjna. Co myślicie o tym miejscu? Macie jakieś doświadczenia z nim?

http://www.hoteljasek.com.pl/imprezy/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)