Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry dentysta


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kas87wid

Napisano 31 październik 2019 - 19:24

Z warszawskich klinik stomatologicznych mogę polecić Fabdent https://fabdent.pl, sama tam tam leczę zęby kanałowo pod mikroskopem. Mam trzy takie zęby, które wymagają leczenia takim zabiegiem, ale dzięki temu będę mogła się nimi wciąż cieszyć. W przeciwnym razie niewykluczone, że trzeba by było usunąć... gabinet jest nowoczesny, posiada RTG i tomograf, można dokładnie zdiagnozować przyczynę i następnie wyeliminować problem :) 


ASkot

Napisano 29 październik 2019 - 11:53

Jeśli szukacie dentysty z okolic Lubania - Zgorzelca polecam gabinet stomatologiczny DENTICA - http://dentica-luban.pl/


kamra

Napisano 28 październik 2019 - 17:40

Z usług kliniki Villa Nova w Wilanowie  korzystam od dłuższego czasu. Jakiś  czas ze strachu unikałam dentystów jak ognia, ale dzięki tutejszemu podejściu do pacjenta bez problemu udało mi się poradzić z kilkoma ubytkami ;) Także  polecam wszystkim szukającym swojego stomatologa :)

Formala

Napisano 09 październik 2019 - 16:09

Dentystów jest wielu ale nie kazdy ma dobre podejscie. Ja osobiscie boje sie kazdej ingerencji w moje usta wiec lekarz musi byc najlepszy. Poznalam takiego niecale pol roku temu jak pracodawca wykupil nam pakiety medyczne w medicover bo tam mam opieke dentystyczną oraz wiele innych


aronr

Napisano 02 październik 2019 - 14:00

Na rynku nie brakuje porządnych gabinetów dentystycznych. Jeśli jesteś z Sosnowca, proponowałbym zainteresować Ci się ofertą tego gabinetu: http://wesolystomatologia.pl/(cieszy się dobrą opinią i jest w stanie kompleksowo zająć się opieką nad stanem naszego uzębienia).


Bashka87

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:15

Ja ostatnio leczyłam kanałowo zęba w gabinecie Dent SM u dra Jasińskiego i mogę szczerze polecić. Jak kogoś interesuje takie leczenie, to tu znalazłam wszystkie ważne informacje http://www.dentsm.pl...czenie-kanalowe, warto sobie poczytać :)


mirell

Napisano 19 wrzesień 2019 - 16:57

Jeśli chodzi o śląsk polecić mogę klinike do której my chodzimy całą rodziną- na Mościckiego w Sosnowcu- L & P Wesoły. Wspaniali stomatolodzy, nowoczesny sprzęt, od lat tu chodzimy http://wesolystomatologia.pl/


Napisano 31 sierpień 2019 - 16:33

W Warszawie polecam Villa Nova Dental Clinic. Jeszcze nie trafiłam na tak fajnego dentystę jak tam. Miła atmosfera, zero bólu i zęby leczone profesjonalnie.


pasia87

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:11

Polecam Dent SM, działają w Warszawie na Bemowie, http://dentsm.pl Mają szeroki zakres usług stomatologicznych, można u nich kompleksowo leczyć zęby :) 


Napisano 27 sierpień 2019 - 18:55

Ja jestem zadowolona z opieki stomatologicznej w Stomatologii Cichonia. Moim zdaniem jedni z lepszych specjalistów tam leczy i nie ma co narzekać na obsługę klienta. Jest miło i dokładnie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)