Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Akcesoria reklamowe dla klientów


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 30 marzec 2020 - 11:58

Ja postawiłem na coś innego (tak przynajmniej myślę) - zamówiłam napoje energetycznie z St Drink. Strzał w 10


Kasiaso

Napisano 31 styczeń 2020 - 20:22

My zamawiamy takie gadżety / akcesoria z firmy http://art-office.pl/ i zdecydowanie mogę polecić :) Super wybór, dobre ceny, bardzo wysoka jakość, sprana dostawa, czego chcieć więcej? :) 


Napisano 20 styczeń 2020 - 12:05

Bardzo spoko są napoje reklamowe. Gdzies mi się przewinęła w Internecie informacja o ST Drink i pomyslalem, a spróbuję i faktycznie warto. Nikt nie przechodzi obok nich obojętnie. 


kolorowazelka

Napisano 20 maj 2019 - 12:17

Wczoraj dostałam ładną grę na targach :)


Napisano 15 maj 2019 - 08:30

Koszulki to spoko pomysł. My też je mamy. Ale zamawiamy też np. napoje reklamowe z ST Drink i naprawdę fajnie się sprawdzają. 

 


MireczekW

Napisano 30 październik 2018 - 16:19

Moim zdaniem skuteczna reklama to gadzety reklamowe. Podarujesz coś klientom i on czesto będa mieli przed oczami nazwę twojej firmy. A przecież takie gadżety nie są drogie. wystarczy, ze zobaczysz tutaj https://taniegadzety.pl/ za takimi gadżetami. Wybór jest spory


theter

Napisano 08 październik 2018 - 09:30

wg mnie zawsze fajnie coś klientowi dać, czy to długopis, notes czy smycz. inaczej zawsze jest firma odbierana moim zdaniem, gdy ma jakieś swoje "gadżety". Od siebie polecam firmowe kubki - nie są bardzo drogie, szczegolnie jak kupisz hurtowo, a taki kubek używany przez klienta codziennie na pewno sprawi, że będzie Twoją firmę pamiętać


moniuszko87

Napisano 30 wrzesień 2018 - 16:34

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe dla firm, to wybór jest naprawdę bardzo duży - wszystko zależy od tego, jakich mamy klientów, na tej podstawie trzeba dostosować :) 


Napisano 18 wrzesień 2018 - 13:03

Gadżety reklamowe to bardzo dobry pomysł ja osobiście polecam www.buttony.pl zamówiłam tam przypinki z magnesem i wiem ze większość moich klientów ma ja na swojej lodowce i codziennie na nie spogląda maja tez z agrafką lub lusterkiem sprawdź może Ci się spodoba pozdrawiam

RobertiPatrycja

Napisano 11 wrzesień 2018 - 09:15

Lind i Ritter do działań reklamowych kupowaliśmy od Zukero niedawno. Bardzo dobre praliny, idealne jeśli chce się dotrzeć z ofertą do klienta VIP. Pełna lista słodyczy jakie sprzedają i formatów opakowań jest na stronie  http://www.zukero.pl/. Najlepiej napisać/przedzwonić mają dobrze zorientowaną obsługę.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)