Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Targi- jak przyciągnąć uwagę


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kas87wid

Napisano 31 październik 2019 - 18:34

Na pewno dobrze pomyślane gadżety reklamowe są dobrym pomysłem na targi, fajnie mogą się sprawdzić różne gadżety do picia np. https://www.gadzety.pl/do-picia.html, ale i standardowe klasyki w postaci kubków, smyczek itp. Najlepiej jednak wybrać coś oryginalnego, co klientowi zapadnie w pamięć i będzie użyteczne na co dzień :) 


kerryjane72

Napisano 11 październik 2019 - 08:52

Niektóre firmy wynajmują hostessy i na pewno to podbija zainteresowanie uczestników targów. Myślę, że powinniście się jednak skupić na samym stoisku, powinno być ono dobrze przygotowane. Często wykorzystuje się tego typu namioty handlowe https://vika.pl/prod...mioty-handlowe/W sumie to nie tylko na targach, także i na wiele innych okoliczności. Są  one solidne, lekkie i łatwe w montażu.


Napisano 12 marzec 2019 - 11:05

Ja się zgadzam z Rozali33 - dobre stoisko to gwarancja sukcesu, ale to nie wszystko. Nade wszystko potrzebny jest dobry grafik z pomysłem - korzystam z usług Orchidea Group. Robili mi już materiały na 4 wyjazdy. Sam jestem pod wrażeniem tego, co dla mnie przygotowali. Z każdych targów przywożę kilku stałych klientów. To niepowtarzalna okazja, żeby się pokazać - warto wydać troszkę pieniążków i być widzialnym, żeby nie być kolejnym szarym namiocie w rzędzie takich samych. 


bibi87

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:31

Jeśli byście szukali firmy, która zapewni Wam sprzęt - nagłośnienie, AV, jakieś ekrany na targi, co powoli staje się już standardem, to polecam firmę, z której usług my korzystamy - http://3tech.pl/. Świetni specjaliści, na których można polegać. 


rozali33

Napisano 22 styczeń 2019 - 09:46

Podstawa moim zdaniem to dobre stoisko. Musi być odpowiednio dopasowane do branży. Są firmy jak ta https://www.retio.pl/, gdzie za niewielkie pieniądze może zamówić całe, gotowe stoisko. Szybko realizują zamówienia, a materiały, których używają sa na tyle trwałe, że stoisko posłuży Ci wiele razy. Zajmują się tematem od  dawna więc jestem pewna, że będą potrafili pomóc.


andreabb

Napisano 30 czerwiec 2018 - 20:51

Moim zdaniem faktycznie multimedia najlepiej przyciągają uwagę. Bardzo ciekawy tekst na ten temat znalazłam - tutaj link https://www.biznesev...dia-na-stoisko/ - polecam lekturę, jak temat kogoś interesuje. 


kolorowazelka

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:26

Może stoisko z ciekawą grafiką? Żeby przyciągało uwagę plus gadżety i dobra promocyjna oferta.


maksowa

Napisano 20 czerwiec 2018 - 10:49

Wzięcie udziału w targach wymaga odpowiedniego przygotowania. Przede wszystkim należy zadbać o przeszkolenie pracowników, aby umieli oni nie tylko prawidłowo zaprezentować działalność firmy, ale także odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się pytania. Drugim aspektem o jaki należy zadbać jest stanowisko, na którym będziemy działać. W zależności od rodzaju targów trzeba będzie zaopatrzyć się w namiot reklamowy lub inne tego typu banery, które wyróżnią nas spośród konkurencji. Warto również przygotować gadżety, które będziecie rozdawać potencjalnym klientom, aby łatwiej było im zapamiętać Waszą nazwę. 


maja1818

Napisano 31 maj 2018 - 18:50

Tu jest odpowiedź na Twoje pytanie https://www.biznesev...lnych-na-targi/ - multimedia to przyszłość event marketingu. 


kolorowazelka

Napisano 28 kwiecień 2018 - 10:42

Ciekawa grafika i oferta na targach zawsze robią wrażenie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)