Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Co zdrowego zjeść na śniadanie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 22 lipiec 2021 - 11:57

Owoce i warzywa powinno się jeść przez okrągły rok, a nie tylko w sezonie. Fakt teraz są tańsze i smaczniejsze, więc warto korzystać z tej dobroci. U nas na śniadanie zawsze musi być świeży sok. Dzieci wolą taki o pokojowej temperaturze, zaś ja z mężem wolimi schłodzony. Niedawno zetknęłam się w superwnetrze.pl ze szklankami termicznymi, świetne rozwiązanie naszego problemu. Wyjmuję z lodówki, nalewam i spokojnie mogę nawet po godzinie dopić i nadal ma te samą temperaturę. Warto kupować takie wyposażenie, bo ułatwi nam to codzienne życie.


Michał79

Napisano 20 czerwiec 2021 - 17:41

Ostatnio zapanowała moda na zdrowy tryb życia a dodatkowo przyszło lato i jest pod dostatkiem świeżych warzyw i owoców. Ja na śniadanie polecam owsiankę na wodzie ze świeżymi owocami - moje ulubione truskawki. Owsianka jest fajna bo jest naprawdę syta, energetyczna, zdrowa i poprawia pracę jelit :)
Dobrze też wpływa na dietę więc idealnie wpisuje się w zasady zdrowego stylu życia. 


Aro1992

Napisano 18 czerwiec 2021 - 08:03

U mnie ostatnio często królują kanapki, ale robię do nich jakieś pasty warzywne itp. W sumie teraz sporo świeżych warzyw jest, można przebierać.


luke45

Napisano 07 czerwiec 2021 - 07:55

Ja jem sałatki albo pieczone owsianki, pycha!


pro3l8m

Napisano 05 czerwiec 2021 - 08:17

Ja lubię bardzo zdrowo się odżywiać, myślę że znalazłem odpowiednią drogę. Odkąd odrzuciłem gluten czuję się znacznie lepiej. Jest mi lżej. Z uwagi na fakt, że w moich sklepach w okolicy nie mam wielu produktów do swojej diety, zamawiam je online. Na https://www.zakupyw24h.pl/ robię zakupy spożywcze raz na tydzień takie większe, a po jakieś drobne chodzę tutaj do okolicznych sklepów.


barakuda

Napisano 02 czerwiec 2021 - 15:31

U mnie zazwyczaj tosty, płatki z mlekiem, owsianka z owocami, twarożek i pieczywo. Generalnie śniadania typowe, standardowe, szybkie. Zakupy produktów spożywczych robię w sklepie online (polecam https://lubisklep.plw Olsztynie) - dowożą popołudniami, więc na rano mam świeże produkty. 


pawel36

Napisano 11 styczeń 2021 - 12:10

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl


Napisano 27 listopad 2020 - 22:11

Rano lubię zjeść granolę ze świeżymi owocami i mlekiem migdałowym, do tego szklanka cisowianki z cytryną i espresso. Takie śniadanie jest sycące i nie chce mi się podjadać aż do lunchu. 


markopolo

Napisano 22 listopad 2020 - 07:19

Mi jakoś takie placki do tej pory nigdy nie wyszły. xD Ale za to myślę, że warto zawsze jeść z samego rana owsiankę.  :) Do tego może nawet suszone owoce?  :) Ja w sklepie https://zdrowysklep24.pl/ takie kupuję.  :D


ravi

Napisano 20 wrzesień 2020 - 15:08

Placki z serka wiejskiego. Pyszne śniadanie na słodko :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)