Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Zakład krawiecki a kursy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 23 styczeń 2017 - 22:34

Dziękuję bardzo. Sprzęt jest smile.png

Martwi mnie kadra szkoląca i wspomniane wcześniej zaświadczenia... albo nie umiem szukać, albo faktycznie nie ma wzmianek na takie sytuacje...
 


bakarat

Napisano 12 styczeń 2017 - 21:09

Może bez problemu dodać kolejne PKD. Radzę też zakupić odpowiedni sprzęt, aby nie tylko uczyć teorii, ale również praktyczki. Tutaj http://www.semitechn.../overlocki.html znajdziesz różnego rodzaju maszyny szwalnicze, w które warto zainwestować.


Napisano 11 grudzień 2016 - 23:36

Dzień dobry!

 

Mam nadzieję, że trafiłam w odpowiednie miejsce. Jeśli podobny temat znalazł się już na tym forum - bardzo proszę o wskazówki, jak do niego dotrzeć.

 

Jestem zainteresowana wszelkimi informacjami na temat tego, jak firma zajmująca się szyciem odzieży może rozszerzyć działalność o prowadzenie kursów/szkoleń w tym zakresie (przeważającą formą działalności nadal będzie szycie odzieży). Czy jest to możliwe? Mam tu na myśli dopisanie do głównego PKD dodatkowego - 85.59.B.

Podejrzewam, że nie można "od tak" wpisać dopisać sobie tego rodzaju działalności. Jakie warunki spółka powinna spełnić, żeby móc dopisać ten numer PKD? Musi zatrudnić "trenerów" z odpowiednim wykształceniem? Czy osobą szkolącą w takim wypadku może być osoba o wieloletnim doświadczeniu?  Co z zaświadczeniami odnośnie ukończenia takiego kursu? Czy firma może je wystawić? Proszę wziąć pod uwagę kursy zarówno płatne jak i bezpłatne.

 

A może wiecie Państwo, gdzie można zaczerpnąć informacji na ten temat?

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)